خط ویژه 35155-031

اینستاگرام

مرکز آهن با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب، با ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه فروش آهن آلات و به عنوان یکی از شرکت های فعال در عرصه صادرات آهن افتخار دارد تا بخشی از فعالیت های خود را در شبکه اجتماعی محبوب و در دسترس اینستاگرام ادامه دهد. هدف از این حرکت سهولت در دسترسی شما عزیزان به آخرین و به روز ترین اطلاعات در بازار فولاد می باشد. خدمات ارائه شده در این صفحه عبارتند از:

 • اعلام لحظه ای قیمت آهن آلات

با توجه به نوسانات زیاد موجود در بازار آهن، نیاز است تا شما عزیزان آخرین قیمت اعلامی از مقاطع در بازار آهن آلات را داشته باشید. مشاوران فروش مرکز آهن با اعلام قیمت در این صفحه، شما را در خرید درست و مطمئن در این بازار متنوع یاری می رسانند.

 • آخرین خبر های بازار آهن

در این بخش تیم خبری مجموعه اقدام به انتشار آخرین اخبار بازار آهن می کنند. شما به صورت روزانه می توانید همزمان با چک کردن صفحه اینستاگرام خود از آخرین اخبار این حوره مطلع شوید.

 • تحلیل روزانه و هفتگی

تحلیلگران ما به صورت روزانه و هفتگی اقدام به تحلیل بازار فولاد می کنند، این تحلیل ها در جهت اطلاع شما عزیزان از تحولات موجود و همچنین تحولاتی که قرار است در بازار آهن رخ دهد یاری می رساند.

 • ویدئو های آموزشی

اصول اجرای سازه ها و مقاطع در ساختمان یکی از مهمترین اصولی ست که باید توسط فعالان در این عرصه رعایت شود. شما می توانید مدرن ترین شیوه ها از سراسر جهان را در ویدئو های آموزشی به تماشا بنشینید.

 • مقالات آموزشی

آخرین و به روزترین اطلاعات محصولات فولادی از سراسر جهان در بخش مقالات برای علاقمندان به این بخش در دسترس می باشد.

 • لایو و استوری آموزشی

همکاران عزیز ما در بخش IT به صورت روزانه ویدئو های کوتاه و جذاب آموزشی و تحلیلی برای شما عزیزان تهیه می کنند تا در کمترین زمان به اطلاعات مفیدی که می خواهید دست پیدا کنید.

معرفی کاربرد محصولات

در بخش معرفی محصولات ضمن مشاهده عکس محصول، مشخصات فنی و کاربردی محصول را می توانید مطالعه نمائید. هدف از این بخش خرید مطمئن و درست شما عزیزان در بازار متنوع آهن آلات می باشد.

 • معرفی محصولات جدید

جدیدترین محصولات فولادی به همراه مشخصات فنی محصول از سرتاسر جهان در این بخش در دسترس شما عزیزان می باشد.

 • اعلام عرضه های بورس آهن آلات

با وارد شدن بازار فولاد و آهن آلات به بازار بورس، تحلیل بازار آهن آلات اهمیت ویژه ای به خود گرفت. از همین رو این اعلام عرضه های بورس و تحلیل بازار در دستور کار قرار گرفت و در این بخش به تحلیل واقع بینانه و اطلاع رسانی دقیق میپردازد.

 • پیشنهاد فروش ویژه محصولات

شما همراهان گرامی می توانید به صورت روزانه از لیست محصولاتی که در همان روز با قیمت ویژه و خوب، برای خرید موجود می باشد اطلاع یابید.

 • ارتباط با کارشناسان و مشاوران مرکز آهن

کارشناسان و مشاوران مجرب مرکز آهن هدف اصلی خود را خرید درست و مطمئن شما عزیزان قرار داده اند. در همین جهت شما می توانید برای دریافت مشاوره با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 • رسیدگی به انتقادات، پیشنهادات و نظرات

مرکز آهن رضایت مشتری را هدف اصلی خود دانسته و در همین راستا ازهیچ تلاشی دریغ نمی کند.

برای دریافت آسان و راحت تمامی این اطلاعات ما را در صفحه اینستاگرام مرکز آهن دنبال کنید. تلاش این مجموعه در جهت افزایش کیفیت خدمات و سهولت در دسترسی شما عزیزان به آخرین اطلاعات روز بازار فولاد می باشد.

جهت عضویت در اینستاگرام مرکز آهن و بهره مندی از خدمات آن اینجا کلیک کنید

اینستاگرام مرکز آهن

تماس بگیرید