قیمت نبشی ابهر

قیمت نبشی زنجان

گروه فولاد البرز غرب بالغ بر یک دهه یعنی در سال ۱۳۸۴ در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان تاسیس شد. این مجموعه تولیدی بعد از تکمیل فاز نخست کارخانه به صورت رسمی فعالیت های خود را آغاز نمود بعد از آن با تلاش و همت پرسنل خطوط ریخته گری و کوره تصفیه مورد بهره برداری قرار گرفت. این اقدام گامی در جهت رشد و ارتقاء ظرفیت های تولیدی مجموعه گردید بر همین اساس در ادامه تجهیز خطوط و ماشین آلات در راس امور قرار گرفت تا در نهایت تولید نبشی و ناودانی به منظور تامین نیازهای بازار داخلی به خصوص استان زنجان تحقق یابد. شایان ذکر است کارخانه نبشی و ناودانی ابهر با بهره گیری از سیستم های مدیریتی IMS در جهت ارائه مطلوب ترین راهبردها در تلاش است فاز دوم مجموعه یعنی تولید ۶۰۰ هزار تن میلگرد ابهر و یک میلیون شمش فولادی را با موفقیت به اتمام برساند. این مجموعه عظیم با تولیدات ۳۵۰ هزار تن مقاطع فولادی به یکی از تولیدکنندگان مطرح نبشی در استان زنجان تبدیل شده است.

شرکت ذوب آهن البرز از تولیدکنندگان برتر استانی در زمینه تولید انواع نبشی و ناودانی می باشد.

قیمت نبشی زنجان

کارخانه نبشی ابهر تولید کننده محصولات فولادی به صورت گرم نوردیده اعم از انواع نبشی های بال مساوی، تسمه، تیر آهن، ناودانی زنجان و… می باشد. تولید محصولات موجود در سبد فولادی شرکت ذوب آهن البرز فولاد غرب بر اساس استانداردهای ملی و تکنولوژی های روز زیر نظر متخصصین مربوطه در خطوط تولیدی واقع در محل کارخانه زنجان صورت می گیرد.

نبشی البرز در طول ۶ الی ۱۲ متر بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی DIN 1028، DIN EN 17100 و تلرانس EN 10056-2 به صورت بال مساوی و به شیوه نورد گرم در سایزهای زیر به مرحله تولید می رسند.

  • نبشی ابهر سایز ۸۰*۸۰
  • نبشی سایز ۱۰۰*۱۰۰
  • نبشی زنجان ۱۲۰*۱۲۰
  • نبشی فولاد البرز غرب سایز ۱۳۰*۱۳۰
  • نبشی کارخانه زنجان در سایز ۱۴۰*۱۴۰

قیمت نبشی زنجان

نبشی زنجان تولید شده در کارخانه فولاد غرب البرز نیز بر اساس استانداردهای ملی تولید و روانه بازار می شود بر همین اساس وزن این دسته از محصولات مطابق با جداول استاندارد نبشی می باشد و از جدول وزن نبشی می توان به محاسبه وزن محصول مذکور پرداخت. قیمت نبشی زنجان به سایز محصول، استانداردها، ضخامت و ابعاد آن بستگی دارد. از پلاک های الصاقی روی بسته بندی شاخه ها می توان مشخصات نبشی ابهر زنجان را بررسی نمود.

تماس بگیرید