خط ویژه 35155-031

قیمت میلگرد آناهیتا امروز

قیمت میلگرد آناهیتا امروز

میلگرد آناهیتا رشت

شرکت آناهیتا گیلان به صورت سهامی خاص با تغییر کاربری و زمینه فعالیت، توانست گامی در جهت تکمیل سبد تولیدی کشور برداشته زمینه ساز اشتغال بومیان منطقه شمالی کشور به خصوص شهر رشت گردد. این مجموعه در سال ۱۳۸۹ با شماره ۱۶۱۷۴ به ثبت رسید و پس از آن فعالیت های اصلی خود را آغاز نمود. شایان ذکر است کلیه تجهیزات و ماشین آلات این مجموعه از کشورهای اروپایی تهیه و توسط مهندسین و ناظرین داخلی در خطوط تولیدی تعبیه شده است.

قیمت میلگرد آناهیتا بروز

کارخانه میلگرد آناهیتا گیلان از تولید کنندگان معتبر و بنام در منطقه شمالی کشور با یک دهه فعالیت مستمر می باشد. این مجموعه در زمینه تولید انواع میلگردهای ساختمانی گرید A2  و A3 سایز ۸ الی ۳۲ مطابق با استاندارد ملی ISIRI 3132  و استانداردهای بین المللی فعال است.

میلگردهای آناهیتا رشت در سایزهای متنوع و در دو گرید پر استفاده مذکور بر اساس استانداردهای ملی و روسی GOST 5781 در محل کارخانه رشت به مرحله تولید می رسند  که امروزه به نام های آج ۳۴۰ و آج ۴۰۰ شناخته می شوند. این دسته از محصولات اغلب به صورت آج دار دوکی یا یکنواخت در مصارف ساختمانی یا تقویت سازه مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان بر روی پلاک های الصاقی شاخه های میلگرد درج شده است. شایان ذکر است برای تشخیص اصالت میلگردهای رشت، می توان پلاک های الصاقی روی بسته بندی ها و آرم حک شده AGJU روی شاخه میلگرد را بررسی نمود. این دو مشخصه علامتی دال بر اصالت محصولات کارخانه آناهیتا گیلان هستند.

علامت انحصاری میلگرد آناهیتا گیلان خرید میلگرد آناهیتا گیلان

جهت خرید میلگرد آناهیتا گیلان، اطلاع از قیمت و وزن آن می توانید وب سایت و اپلیکشن مرکز آهن را دنبال نمایید.

تماس بگیرید