نبشی آریان فولاد

نبشی آریان فولاد

قیمت نبشی آریان فولاد

مجموعه آریان فولاد از تولیدکنندگان حوزه مقاطع فولادی به صورت خصوصی می باشد این مجموعه تامین کننده نیازهای بازار داخلی و منطقه در سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت ۲۲۰ هزار متر مربع واقع در استان قزوین تاسیس و قریب به ۵ سال بعد یعنی سال ۸۵ مورد بهره برداری قرار گرفت. آریان فولاد از تولید کنندگان مطرح منطقه با دستاوردهای نوین روز و جزء اولین تولید کنندگان نبشی ۱۳۰ بال مساوی بوده از همین رو با توجه به کیفیت و دستاوردهای خود به سرعت توانست جایگاه منحصر به فردی نسبت به رقبای خود کسب نماید. تولید مقاطع بالاخص نبشی و ناودانی آریان فولاد تا سایز ۱۶ در ظرفیت تولیدی ۳۰۰ هزار تن به صورت سالیانه از برنامه های عملیاتی این مجموعه با هدف تامین نیازهای بازار داخلی و صادرات مازاد تولیدات به کشورهای منطقه می باشد.

وزن نبشی آریان فولاد

نبشی آریان فولاد به دو صورت بال مساوی و بال نامساوی از سایز ۴ تا ۱۶ مطابق با استاندارد ملی ISIRI  و استانداردهای بین المللی به مرحله تولید می رسند.

محاسبه وزن نبشی آریان فولاد

خطوط تولیدی نبشی آرین فولاد با دستگاه های روز تجهیز شده و بازرسین خط همواره با نظارت همه جانبه بر روند تولید در جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات گام بر می دارند. این نظارت روی فاکتورهای متعددی از جمله ظاهر مقاطع، ترکیبات شیمیایی محصول، ابعاد، خواص مکانیکی و… صورت می پذیرد. آزمون های جانبی صورت گرفته روی محصولات نهایی شامل تست خمش، کشش، سختی آزمایی و آنالیز شیمیایی می باشد. با بررسی عواملی چون ابعاد، سایز و استانداردها می توان نسبت به محاسبه وزن نبشی آریان فولاد اقدام نمود.

علائم مجموعه آریان فولاد چاپ شده روی بدنه محصولات و پلاک های الصاقی روی بسته بندی نبشی آریان فولاد نشانی از اصالت و غیر تقلبی بودن آن است. شایان ذکر است اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری مجموعه برای تولید نبشی بال مساوی از سوی سازمان ملی استاندارد ایران که در سال ۱۳۸۷ صادر گردیده دال بر سابقه درخشان و تجربیات این مجموعه در زمینه تولید نبشی فولادی با کیفیت می باشد.

استاندارد تولید نبشی آریان فولاد

تماس بگیرید