خط ویژه 35155-031

میلگرد آذر فولاد امین

قیمت میلگرد آذر فولاد امین

قیمت امروز میلگرد آذر فولاد امین

در ابتدای سال ۱۳۹۰ در منطقه تیکمه داش مجموعه ای تحت عنوان صنایع آذر فولاد امین تاسیس گردید. فعالیت های این مجموعه در سه فاز متوالی پیاده سازی شد که به شرح زیر است:

  1. خط تولید نورد میلگرد و مقاطع با ظرفیت تولیدی ۳۰۰ هزار تن به صورت سالیانه
  2. تولید شمش فولادی با ظرفیت ۴۰۰ هزار تن در سال
  3. تکمیل و توسعه خطوط نورد میلگرد و ارتقاء به ظرفیت تولیدی ۴۰۰ هزار تن سالیانه

قیمت میلگرد تبریز بروز

اکنون فاز ابتدایی کارخانه آذر فولاد امین یعنی تولید میلگردهای مجموعه به صورت رسمی کلید خورده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

میلگرد آذر فولاد امین مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی INSO 3132  گرید A2 سایز ۸ و ۱۰ و گرید A3 در سایزهای ۱۲ تا ۳۲ به صورت شاخه ای به تولید می رسند. شایان ذکر است با تلاش های شبانه روزی تیم فنی و همت مدیران مربوطه، کارخانه میلگرد آذر فولاد امین دو سال بعد از راه اندازی موفق به اخذ گواهی نامه ISO 9001,2008 در حوزه تولید محصولات فولادی اعم از میلگرد از مجموعه TUV آلمان گردید.

میلگرد فولاد امین تبریز به صورت آج دار مارپیچ و جناغی در دو گرید II و  III تولید می شوند. شایان ذکر است با توجه به فعالیت های مطلوب و مستمر, سال ۹۲ عرضه میلگرد تبریز یا همان میلگرد آذر فولاد امین در بورس کالا برای اولین بار انجام و با استقبال خریداران خود مواجه شد.

وزن میلگرد فولاد امین

کارخانه آذر فولاد امین تبریز با تجهیز و توسعه خطوط تولیدی خود موفق گردید نیازهای فولادی بازار داخلی و کشورهای منطقه را تامین نماید. کلیه محصولات تولیدی در سبد این مجموعه عظیم بر اساس استانداردهای زیر به مرحله تولید رسیده، برای فروش آماده می شوند.

  • ASTM 615
  • JIS G 3112
  • ISO 6935
  • BS 4449
  • DIN 488
  • GOST 6935

گرید دوم میلگردهای آذر امین فولاد در دو سایز ۸ و ۱۰ با مقاومت کششی ۵۰۰، تنش ۳۴۰ و خمش ۲۴ میلی متر با علامت مشخصه آج ۳۴۰ و گرید سه از سایز ۱۲ تا ۳۲ با حداقل خمش ۳۶ تا  میلی متر۱۶۰، علامت مشخصه آج ۴۰۰ و مقاومت کشش ۵۰۰ و تنش ۴۰۰ به مرحله تولید می رسند از همین رو قیمت میلگرد امین کاوه امروز در بازار تبریز و وزن آن به مواردی چون سایز و گرید محصول بستگی دارد.

قیمت روز میلگرد آذر فولاد امین

با توجه به پیاده سازی فازهای دوم و سوم کارخانه، گسترش خطوط و افزایش ظرفیت های تولیدی قیمت روز محصولات تولیدی مجموعه بر اساس سیاست های دفتر فروش آذر فولاد امین تعیین می گردد. حروف afa درج شده روی شاخه ها به عنوان علامت انحصاری آذر فولاد امین نشانه ای دال بر اصالت محصولات است. جهت خرید میلگرد آذر فولاد امین، اطلاع از وزن محصول و مشاهده لیست قیمت میلگرد تبریز از جداول مربوطه کمک بگیرید.

تماس بگیرید