خط ویژه 35155-031

مشخصات میلگرد شاهین بناب

فروش میلگرد شاهین بناب
مشخصات میلگرد شاهین بنابReviewed by نویسنده مرکز آهن on Jan 30Rating:
۵ (۱۰۰%) ۱ تعداد رای ها

علامت میلگرد شاهین بناب

کارخانه شاهین بناب شامل ۷ خط نورد با قابلیت تولید میلگردهای آجدار گرید A2 و A3 از سایز ۸ الی ۳۲ به کمک تجهیزات ایتالیایی با سرعت ۶ متر بر ثانیه می باشد. تولید شمش های فولادی و آلیاژی در این مجتمع زمینه ساز ارتقاء ظرفیت های تولیدی سالیانه گشته است زیر در خطوط نورد مجموعه مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی محصولات این مجموعه به صورت آجدار اغلب با هدف تقویت و افزایش مقاومت سازه مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین در حین استفاده از محصولات این مجموعه باید در نظر داشت که گریدهای دو  و سه میلگرد شاهین بناب کمی ترد و شکننده هستند.

کیفیت میلگرد شاهین بناب

کاشت میلگردهای فولادی در بتن با هدف افزایش میزان مقاومت کششی سازه صورت می گیرد. از آن جایی که روش های تولیدی متفاوتی برای میلگرد وجود دارد هر استاندارد دارای خواص مکانیکی خاص خود خواهد بود. بخش عمده ای از میلگردهای سبد فولادی کشور توسط مجموعه های داخلی شاهین بناب یا ذوب آهن تامین می گردد که بر اساس استانداردهای روسی به مرحله تولید رسیده اند. قیمت میلگرد شاهین بناب با سایر مجموعه های تولیدی متفاوت است زیر هر مجموعه با توجه به هزینه های تولید، انرژی، پرسنل و… سیاست های قیمت گذاری خاص خود را دارد.

ارم میلگرد شاهین بناب

میلگردهای مجموعه شاهین بناب به صورت آجدار در دو گرید A2 و A3 به صورت آجدار مارپیچ و جناغی به تولید می رسند. میلگردهای آجدار با علائم مشخصه آج ۳۴۰ و آج ۴۰۰ در ظاهر و خواص مکانیکی با یکدیگر متفاوت هستند. روی سطوح میلگردهای آج دار ۳۴۰ شاهین بناب برجستگی های یکنواخت مشاهده می گردد. در واقع این گونه می توان گفت سطوح دارای برجستگی هایی هستند که به حالت مارپیچ دورتادور میلگرد تنیده شده اند. میلگردهای آج ۴۰۰ شاهین بناب برجستگی هایی به شکل هفت هشتی دارد که به آج جناغی معروف است. از طرفی علامت اختصاری BSCT حک شده روی شاخه ها نشانی دال بر اصالت محصول است.

حتما بخوانید :   میلگرد ksc چیست؟

لیست قیمت میلگرد شاهین بناب

طرح های روی سطح میلگرد، هندسه و زاویه آج های روی سطح میلگرد در نحوه کاشت میلگرد داخل بتن تاثیر گذار است. نحوه تولید میلگرد در ایران به دو شیوه ترمکس و آلیاژی صورت می پذیرد که هر کدام در مناطق جغرافیایی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند بر همین اساس قبل از تهیه میلگرد، از قیمت میلگرد بناب درب کارخانه و همچنین نحوه تولید و جزئیات آن اطلاع حاصل فرمایید از طرفی قابلیت جوش پذیری یا عدم جوش محصول بسیار اهمیت دارد اصولا از جوشکاری روی میلگردهای آجدار اجتناب می شود. این مجموعه دارای آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت میلگردها می باشد آزمون های کشش و تنش به ترتیب درصد ازدیاد طول محصول و میزان تحمل آن در برابر فشارهای وارده را ارزیابی می کنند. از طرفی ضریب اطمینان میلگرد در محاسبات مذکور دخیل می باشد و معیاری جهت تخمین قطر میلگرد است بر همین اساس ازدیاد طول و میزان خم نشانه های بارزی از میزان تردی و ا انعطاف میلگرد به شمار می رود.

همواره در تهیه محصولات مهمی چون میلگرد که وظیفه مقاوم سازی ساختمان را بر عهده دارند به این نکته دقت داشته باشید در کنار اطلاعات ارائه شده محصول چه حروف لاتینی درج شده. به صورت واضخ تر وجود حرف N نشان می دهد که این محصول از فولاد دست اول و وجود حرف W نشان دهنده تولید محصول از فولاد دست دوم است. از طرفی استحکام میلگرد نیز حائز اهمیت است زیرا باید به گونه ای انتخاب شود که بتواند مقاومت کششی بتن را افزوده ودر عین حال دچار شکست یا فرساییش نگردد. میلگردهای شاهین بناب کلیه این اطلاعات را در قالب پلاکی کنار محصول به خریداران خود ارائه می دهند. این مجموعه محصولات خود را مستقیما در بازار داخلی به فروش می رساند. به صورت کلی لیست قیمت میلگرد شاهین بناب در بازار داخلی  و بورس کالا روند ثابتی ندارد اما جهت اطلاع از قیمت های روز محصولات فولادی می توانید با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید