خط ویژه 35155-031

انواع ورق سرد

قیمت ورق روغنی به روز

قیمت روز ورق سرد

در مصارف صنعتی و ساختمانی ورق های فولادی متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند ورق سرد روغنی یکی از پرکاربردترین های آن است. اما اینکه ورق سرد یا همان روغنی چیست، همانند چالشیت که تعیین می کند آیا انتخاب این محصول از سبد فولادی پاسخگوی نیاز شما هست یا خیر. ورق های روغنی از طرق نورد سرد به مرحله تولید می رسند. در این پروسه ورق های ضخیم تر تحت نورد سرد به ضخامت های پایین تری تبدیل می شوند این پروسه در شکل ظاهری ورق، شفافیت و کیفیت محصول تاثیر گذار است. از همین رو در مواردی که ظاهر و زیبایی اهمیت داشته باشد استفاده از این محصول توصیه می گردد که در اغلب موارد در تولید لوازم برقی خانگی کاربرد دارند. اصولا این ورق ها از ۱۰۰ تا ۱۲۵ سانتی متر در ضخامت ۰.۳۰ الی ۳ میلی متر بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی به مرحله تولید می رسند.

نمایندگی فروش ورق روغنی

از مجموعه های نامدار تولید کننده ورق فولادی روغنی می توان به فولاد غرب ، مجموعه هفت الماس، فولاد مبارکه اصفهان و تولیدکنندگان ورق های وارداتی قزاق و روس اشاره نمود.

شایان ذکر است وزن ورق سرد نورد با وزن آهن برابر است. سوالی که کاربران بسیاری مطرح می کنند این است که انواع ورق سرد چیست و کدام یک بهتر است؟ باید بدانید ورق روغنی فولادی بسته به عملیات حرارتی به ورق روغنی ST12، ورق روغنی ST13 و ورق روغنی ST14 تقسیم بندی می شوند. این نوع ورق ها برای ساخت اجاق گاز، صنعت، خودرو سازی، رادیاتور و… کاربرد دارند. این دسته از ورق های روغنی دارای ویژگی های خاصی چون مقاومت بالا در برابر ضربه، ظاهری زیبا و شفاف هستند. به منطور خرید ورق روغنی، اطلاع از بهای ورق روغنی فولاد مبارکه و سایر مجموعه های تولیدی ورق سرد می توانید از جداول مربوطه یا مشاورین مرکز آهن کمک بگیرید.

تماس بگیرید