خط ویژه 35155-031

قیمت میلگرد فایکو

قیمت میلگرد امروز فایکو ساری

قیمت روز میلگرد فایکو

کارخانه میلگرد فایکو ساری از تولید کنندگان بنام محصولات فولادی اعم از انواع مقاطع، پروفیل های فولادی از جمله میلگرد فایکو می باشد. محصولات این مجموعه به صورت متنوع در اشکال گوناگون با کیفیت مطلوب تولید و به بازار فروش عرضه می شوند. تکمیل و توسعه خطوط کارخانه و افزایش ظرفیت های تولیدی تا سقف ۱.۵ میلیون تن مقاطع، موجب قرار گیری این مجموعه در زمره بزرگ ترین کنندگان ایرانی شده است. میلگرد فایکو ساری برای مصارف صنعتی و ساختمانی از قطر ۸ تا ۳۲ میلی متر در خطوط تولید مربوطه با ظرفیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار تن به صورت سالیانه تولید و عرضه می شوند. کیفیت و قیمت روز میلگرد فایکو بنابر پروسه تولید، مواد اولیه، سایز و وزن آن تعیین می گردد.

قیمت میلگرد ایرانیان فایکو

دفتر فروش میلگرد فایکو ساری عرضه کننده انواع محصولات ساده و آج دار به صورت شاخه ای در سبد  فروش خود است. محصولات نامبرده به صورت ساده با علامت مشخصه س ۲۴۰، آج دار دوکی شکل ۴۰۰، آج دار دوکی ۴۰۰ یکنواخت و آج دار ۵۰۰ مطابق با استانداردهای ملی و استاندارد کشور روسیه در بازار محصولات فولادی یافت می شوند. گریدهای A1 به صورت ساده و بدون آج برای موارد صنعتی و محصولات آج دار برای مصارف ساختمانی کاربرد دارند. با توجه به وجود درصد کربن بالاتر در ترکیبات شیمیایی گریدهای A2  و A3 و ترد بودن این دو دسته، از انجام عملیات جوشکاری و خم تا حد ممکن پرهیز گردد. برای تشخیص اصالت محصول کارخانه فولاد البرز ایرانیان فایکو می توان از پلاک الصاقی روی بسته بندی شاخه ها و علامت انحصاری حک شده روی محصول کمک گرفت.

در نهایت برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص مورد استفاده، انتخاب بهترین گرید و اطلاع از قیمت روز میلگرد فایکو ساری می توانید با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

دفتر فروش میلگرد فایکو ساری

تماس بگیرید