خط ویژه 35155-031

قیمت میلگرد هیربد زرندیه

قیمت روز میلگرد هیربد ساوه

قیمت روز میلگرد هیربد

میلگرد فولاد هیربد زرندیه در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلیمتر و در اوزان ۶.۲ تا ۷۴.۶ کیلوگرم تولیدی شرکت صنایع فولاد هیربد می باشد. این شرکت در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی با هدف تولید زنجیره محصولات فولادی اعم از شمش فولادی و انواع لوله و پروفیل صنعتی با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن در سال تاسیس گردید. فولاد هیربد دارای واحد مجزای تولید انواع میلگرد می باشد که با ظرفیت ۱ میلیون تن در سال محصولات خود را از جنس فولاد آلیاژی به جز فولاد زنگ نزن ساختمانی ساده و آجدار تولید می نماید.

ردیفسایزحالتآنالیزمحل تحویلکارخانهواحدقیمت
۱۸شاخه اجدارA2کارخانههیربدکیلوگرم۴۷۰۰
۲۱۰شاخه اجدارA2کارخانههیربدکیلوگرم۴۴۵۰
۳۱۰شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرمتماس بگیرید
۴۱۲شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۴۰۰
۵۱۴شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۵۰
۶۱۶شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۵۰
۷۱۸شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۰۰
۸۲۰شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۰۰
۹۲۲شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۰۰
۱۰۲۵شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۰۰
۱۱۲۸شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۳۰
۱۲۳۲شاخه اجدارA3کارخانههیربدکیلوگرم۴۳۳۰
۱۳۲۵شاخه اجدارA4کارخانههیربدکیلوگرمتماس بگیرید

 استحکام بالا و سبک بودن وزن میلگرد فولاد هیربد زرندیه از خصوصیات بارز آن می باشد که باعث کاهش مصرف تعداد شاخه در واحد حجم شده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیز هست. این محصول به صورت ساده و آجدار به شکل های مارپیچ و جناقی و مرکب (یکنواخت و دوکی) با صفت مشخصه آج ۳۴۰، آج ۴۰۰ و آج ۵۰۰ تحت استاندارد کلی ایران به شماره ۳.۲۳ تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد. گریدهای تولیدی این شرکت در سه نوع A1،A2 و A3 است. نوع A1 از نوع ساده بوده و صاف است و مقاومت تسلیم آن ۲۴۰۰ و مقاومت کششی آن ۳۶۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. نوع A2 آجدار بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن ۳۴۰۰ و ۵۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. A3 نیز آجدار بوده و مقاومت تسلیم و مقاومت کششی آن به ترتیب ۴۰۰۰ و ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

بررسی و ارزیابی خط تولید و کیفیت میلگرد فولاد هیربد

فولاد هیربد دارای واحد ماشین سازی میلگرد مجهز به دستگاه های مدرن است. در این واحد دستگاه های سی ان سی، برش ورق (CNC)، کارگاه ساخت و کارگاه جعبه بندی و مونتاژ قفسه مجهز به ربات های هیدرولیکی جهت آماده سازی انواع استندهای رزرو می باشد که با پیشرفته ترین ابزارها، واحد ماشین سازی را به لحاظ پشتیبانی به خود کفایی رسانده است. ماده اولیه مورد نیاز برای تولید، شمش فولادی یا مقطع بریده شده از شمش می باشد.

برای تولید میلگرد فولاد هیربد، شمش را تا دمای سرخ شدن حرارت می دهند و از میان غلتک های متوالی ماشین نورد عبور می دهند. با هر بار عبور غلتک ها مقطع عرضی شمش کوچکتر شده و طول آن بیشتر می شود و میله طویلی حاصل می گردد. شمش تا حد اندازه میله مورد نیاز کوچک می شود. بسته به این که نوع میلگرد صاف و آجدار باشد، آخرین سری غلتک ها کنده کاری عمیق شده اند تا آج های استاندارد را بر روی آنها ایجاد نمایند. در ادامه محصول تولیدی وارد واحد برش می شود و در آنجا در طول های استاندارد به اندازه ۱۲ متر بریده می شود.

قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز

بعد از سرد شدن محصول وارد واحد بسته بندی می شود و در بسته های ۵ تنی بسته بندی شده و برچسب مشخصات برای شناسایی زده می شود. در این شرکت آزمایشات کافی جهت اطمینان از تطابق با ضوابط آئین نامه و استاندارد میلگرد انجام می شود. در بسیاری از سازه ها میلگرد ها با طول اولیه تولید شده در کارخانه قابل استفاده نیستند. وظیفه اساسی سازنده تبدیل طول مذکور به اندازه قابل استفاده از نظر طراح سازه است.

بررسی تاثیر بخشنامه های و عملکرد وزارت صمت بر بازار فولاد

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهریورماه جاری با ارسال نامه‌ای به مدیرعامل بورس کالای ایران خواستار برداشته شدن سقف رقابت محصولات فولادی شد. در پایان این ماه سقف معاملات فولاد در بورس برداشته شد و قیمت میلگرد فولاد هیربد واقعی و نزدیک به بازار گردید. بعد از این ماجرا مجددا بحث عرضه های تخلفاتی صورت گرفت و این موضوع وضعیت بازار آهن و فولاد را بر هم زد و باعث ایجاد نابسامانی در عرضه و تقاضای فولاد گردید.

در این میان رئیس اتحادیه آهن فروشان اعلام نمود که در کشور هیچ کمبودی وجود ندارد و صادرات محصولات فولادی مانند گذشته انجام می گردد و در عین حال فولادی ها به گرانفروشی متهم شدند. در عین حال پرونده های تعزیراتی تشکیل شده برای فولادسازان و سایر تولید کنندگان از سوی وزارت صمت همچنان تعیین تکلیف نگردیده و معاون این وزارتخانه خواستار به تعلیق در آمدن پرونده های آنها گردید. بعد از آن پرونده های تعزیراتی بدون مشخص شدن تکلیف مختومه اعلام شدند. در حالی که مردم همچنان منتظر تعیین تکلیف و توزیع محموله های کشف شده تعزیراتی می باشند اما با مختومه اعلام شدن این پرونده ها جای اما و اگرهای بسیار زیادی را برای همگان باقی گذاشت.

سکوت وزارت صمت نسبت به عدم تزریق ارز صادراتی به سامانه نیمایی

در حالی که چندین بار شخص رئیس جمهور و نمایندگان مجلس خواستار بازگشت ارز صادراتی به سامانه ی نیمایی از سوی صادرکنندگان فولادی گردیده اند اما وزارت صمت هنوز واکنشی انجام نداده و همچنان این موضوع در هاله ای از ابهام باقی مانده است. این که چرا این وزارتخانه در تابستان با قاطعیت با متخلفان تعزیراتی با همکاری سازمان تعزیرات برخورد نمود و انبارهای آنها را کشف کرد اما اکنون پرونده های آنها را به هر دلیلی مختومه اعلام کرده جای شک و تردید را باقی گذاشته است.

این وزارتخانه با شعار حمایت از مصرف کننده بخشنامه های متعددی را یکی پس از دیگری صادر نمود به طوری که حتی بخشنامه جدید در جاهایی مفاد بخشنامه قبلی را نقض نمود؛ اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آن همه سختگیری را باور کنیم، یا چشم پوشی های مغرضانه کنونی را؟ پس شعار حمایت از حقوق مصرف کننده چه می شود؟ در حالی که به طور واضح حقوق مصرف کننده طی این مدت به کلی پایمال گردید.

تماس بگیرید