فولاد هیربد زرندیه

قیمت میلگرد روز
فولاد هیربد زرندیهReviewed by Admin on Oct 9Rating:
۴ (۸۰%) ۱ تعداد رای ها

شرکت فولاد هیربد زرندیه کامل ترین مجمتع فولادی در کشور

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی مورد بهره برداری قرار گرفت. این مجتمع فولادی با هدف تولید انواع شمش، میلگرد، لوله و پروفیل صنعتی و ساختمانی با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن در سال آغاز به فعالیت نمود. فولاد زرندیه با اتکا به کارکنان مجرب، ماهر، مدیران دقیق و پرتلاش تجهیزات مدرن و به روز توانسته علاوه بر تامین بازار داخلی به خارج از مرزهای کشور نیز نفوذ نماید.

مشتریان اصلی این شرکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، شرکت ساختمان سد، تاسیسات آبیاری (سایبر)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان، ساختمان بازرگانی نبر پی (ارتش جمهوری اسلامی ایران)، شرکت زرین جم مارینا (سان استار)، تعاونی مسکن کارکنان پالایشگاه شیراز، شرکت ملی ساختمان و جهاد نصر استان مرکزی است. از اهداف توسعه طلبانه فولاد هیربد افزایش ظرفیت تولید به ۷.۲ میلیون تن در سال می باشد که با گسترش و ایجاد شعب جدید این امر امکان پذیر است.

با احداث نمایندگی و شعب این مجتمع تولیدی توانایی نفوذ بیشتر به بازارهای داخلی و خارجی خواهد داشت و شرایط جهت صادرات به سایر کشورها را نیز فراهم شده تا برند هیربد در خاورمیانه معرفی گردد. این مجتمع با به روز رسانی تکنولوژی های ساخت و تجهیزات می تواند بعنوان برند برتر خاورمیانه شناخته شود. هیربد در راستای شعار اشتغالزایی خود توانسته برای ۴۵۲ نفر زمینه شغلی به صورت مستقیم را فراهم نماید و هم اکنون مجموع خطوط تولید آن بالغ بر ۲۸ عدد می باشد. در حال حاضر مدیر عامل این شرکت آقای ابراهیم توکلی یرکی است.

حتما بخوانید :   شرکت پروفیل پایا اصفهان

معرفی افتخارات و تقدیرنامه های شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه

این واحد تولیدی در سایه تلاش و همت کارکنان و مدیران متعهد پرتلاش و مجرب خود توانسته افتخارات متعددی را از آن خود نماید. در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۱ در جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان مرکزی تندیس افتخار را دریافت نمود. همچنین در سال ۱۳۹۱ تندیس طلایی مشتری مهان را از بانک ملت اخذ نمود. در سال ۱۳۹۶ در سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان تندیس سپاس را دریافت کرد. این شرکت با حضور در شانزدهمین نمایشگاه ساختمان استان مرکزی موفق به اخذ تندیس طلایی از این نمایشگاه گردید.

همچنین این واحد تولیدی عنوان کارآفرین برتر، لوح تقدیر از شرکت توزیع برق استان مرکزی، لوح تقدیر از سوی فرمانداری شهرستان زرندیه را اخذ نموده است. تندیس برترین برندهای دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در سال ۱۳۹۶ به این شرکت تولیدی تعلق گرفت. همچنین این شرکت تندیس یادبود هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال ۱۳۹۶، طرح صنعتی برتر در سال ۱۳۹۲ از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، لوح تقدیر طرح نمونه صنعتی سال در سال ۱۳۹۱ و تندیس مشتریان برتر از سوی بانک کشاورزی را از آن خود نموده است. این شرکت دارای گواهی عضویت رسمی در سندیکای لوله و پروفیل فولادی کشور بوده و برای تولیدات خود دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری از سوی اداره کل استاندارد است. علاوه بر این شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه در سال ۱۳۹۷ عضو انجمن تولید کنندگان فولاد ایران گردید.

َرکت هیربد زرندیه

معرفی محصولات تولیدی شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه

فولاد هیربد دارای سبد کاملی از زنجیره محصولات فولادی اعم از انواع شمش فولادی، قوطی، لوله مقاطع باز و میلگرد می باشد. در ادامه به بررسی هر یک از محصولات به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

  • شمش
حتما بخوانید :   مجتمع فولاد تاکستان

شمش این واحد تولیدی در گرید ۵SP و GR60 بوده و در استانداردهای ISIRI، ASTM،JIS،GOST،ISO و BS است. ترکیبات شیمیایی این محصول شامل ۰.۲۸ تا ۰.۳۷ کربن، ۰.۱۵ تا ۰.۳۵ سیلیسیم،۰.۵ تا ۰.۸ منگنز، ۰.۰۴ گوگرد و ۰.۰۵ فسفر است.

  • پروفیل های درب وپنجره

پروفیل درب و پنجره تولیدی این شرکت در شماره های ۵۰۷، ۵۰۸ و ۵۰۹ است. پروفیل شماره ۵۰۷ در سایز ۵۱*۲۵*۲۹*۲۵ میلیمتر، پروفیل شماره ۵۰۸ در ابعاد ۳۸*۲۵*۲۹*۳۸ و پروفیل شماره ۵۰۹ در سایز ۳۸*۲۵*۲۹*۲۵ میلیمتر است.

  • قوطی ها

قوطی های تولیدی این شرکت در انواع قوطی مربع و مستطیلی است. قوطی مربع در سایز ۳۰*۳۰ تا ۱۰۰*۱۰۰ است. قوطی مستطیلی در ابعاد ۴۰*۲۰ تا ۶۰*۴۰ تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

  • لوله ها

لوله های تولیدی این شرکت در قطرهای ۶۰ تا ۱۱۴ میلیمتر می باشند و در مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

  • مقاطع باز

انواع مقاطع تولیدی این شرکت شامل انواع زهوار، چهارچوب معمولی، چهارچوب مکزیکی، چهارچوب رومی و چهارچوب فرانسوی می باشند. زهوار در ابعاد ۲۵*۱۱*۷ میلیمتر، چهارچوب رومی در ابعاد ۱۳*۱۳*۲۱*۶۱*۳۵*۱۴*۱۴*۲۰*۵۵*۱۵۰ میلیمتر، چهارچوب فرانسوی در ابعاد ۱۵*۱۵*۳۰*۳۰*۳۵*۱۶*۳۵*۳۷*۳۳*۱۴۰ میلیمتر، چهارچوب مکزیکی در سایز ۱۳*۱۳*۲۱*۶۱*۳۵*۱۴*۱۴*۲۰*۴۰*۵۵*۱۵۰ میلیمتر و چهارچوب معمولی در سایز ۱۵*۱۵*۵۰*۳۲*۳۵*۱۸*۸۵*۱۲۰ میلیمتر است.

  • میلگرد

میلگرد تولیدی این شرکت در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلیمتر است. در این شرکت انواع میلگرد ساده و آجدار با صفت مشخصه آج ۳۴۰، آج ۴۰۰ و آج ۵۰۰ و به شکل های مارپیچ، خبانی و مرکب (یکنواخت، دوکی) تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید