قیمت پروفیل صنعتی

قیمت پروفیل صنعتی

قیمت روز پروفیل صنعتی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوزی از انواع محصولات فولادی و فلزات در ساختمان سازی بهره گرفته می شود. یکی از پرکاربردترین محصولات پروفیل است که در انواع صنعتی و ساختمانی برای مصارف عمرانی و… تولید و روانه بازار می شود.

انواع پروفیل صنعتی

استفاده از انواع پروفیل تنها به مصارف ساختمانی محدود نمی شود بلکه برخی از این نوع پروفیل ها در مصارف صنعتی از جمله ساخت قطعات و تجهیزات در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که به نام پروفیل های صنعتی در بازار یافت می شوند. از انواع پروفیل نوع صنعتی می توان به دو دسته زیر اشاره نمود:

  • پروفیل صنعتی سبک
  • قیمت پروفیل صنعتی سنگین

قیمت روز پروفیل صنعتی

پروفیل های صنعتی عموما در مصارف خودرو سازی، نظامی، ساخت و تولید تجهیزات و… کارایی دارند.

تولید پروفیل صنعتی

این دسته از محصولات از طریق نورد گرم و سرد به مرحله تولید می رسند. در فرایند نورد سرد ورق های فولادی بعد از فرمینگ شکل محصول نهایی را به خود می گیرند اما در فرایند نورد گرم شمش فولادی تحت حرارت در خطوط تولیدی قرار گرفته و بعد از تغییر ضخامت به شکل محصول مذکور تغییر می یابد.  شایان ذکر است محصولاتی تحت عنوان پروفیل صنعتی مرکب وجود دارد که از ترکیب دو شیوه مذکور یعنی نورد سرد و گرم تولید شده است. از اهم مزیت های پروفیل های صنعتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • وزن پایین
  • میزان مقاومت بالا
  • طول عمر مناسب
  • ماهیت ضد فرسایش در برابر رطوبت
  • و…

وزن پروفیل صنعتی

شایان ذکر است که فاکتورهایی چون ویژگی های الکتریکی و مکانیکی حائز اهمیت هستند از همین رو مراکز تولید کننده دارای دانش فنی و تجربه سطح بالایی هستند تا بتوانند محصولاتی مرغوب و با کیفیت مطلوب تهیه و عرضه نمایند در نتیجه امکان تولید چنین محصولاتی در هر مجموعه تولیدی با توجه به لزوم دانش فنی امکان پذیر نیست. نگرانی از بابت استاندارد بودن محصول خریداری شده وجود ندارد چرا که اصولا کلیه اطلاعات استاندارد محصول در جدول وزن پروفیل صنعتی در دسترس است که خریدار می تواند بر اساس آن، ابعاد محصول و وزن مربوط به آن سایز را تشخیص دهد. توجه داشته باشید در تهیه این دسته از محصولات باید فاکتورهای متعددی از جمله وزن پروفیل صنعتی،  قیمت محصول، نوع استفاده، کارایی مد نظر و عوامل این چنینی در ارتباط با محصول را در نظر داشت سپس نسبت به خرید آن اقدام نمود.

تماس بگیرید