شرکت پروفیل پایا اصفهان

شرکت پروفیل فولادی اصفهان
شرکت پروفیل پایا اصفهانReviewed by نویسنده مرکز آهن on Feb 24Rating:
۵ (۱۰۰%) ۳ تعداد رای ها

کارخانه پروفیل فولادی پایا

شرکت پروفیل پایا اصفهان در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید انواع لوله های فولادی و پروفیل در شهرک صنعتی مورچه خورت واقع در استان اصفهان فعالیت های خود را آغاز نمود. این مجموعه بعد از انجام آماده سازی های لازم و تجهیز خطوط تولید در آبان ماه سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. پروفیل پایا اصفهان در صنف پرسکاری و با مدیریت آقای قاسمی در زمینه تولیدات قوطی در سایزهای متنوع،  لوله داربستی و پروفیل با ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰ هزار تن در سال در حال فعالیت می باشد.

محصولات کارخانه پروفیل پایا

شرکت پروفیل پایا اصفهان به مدیریت حسن قاسمی دستجردی با شناسه صنعتی ۱۴۰۳۸ به تولید انواع لوله های آهنی درز دار سیاه و پروفیل های فولادی با کیفیت مطلوب در حال فعالیت است و دفتر مرکزی آن در استان اصفهان به آدرس اصفهان جنب هتل پل واقع شده است. از جمله محصولات فولادی تولید شده توسط این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • چهارچوب، زهوار و پروفیل باز
  • انواع لوله های فولادی
  • قوطی و پروفیل باز

شرکت پروفیل فولادی اصفهان علاوه بر اینکه در حوزه تولید انواع لوله های آهنی و فولادی درزدار در حال فعالیت است وظایف تولید، پخش و ارائه خدمات فولادی در سطح استان و کشوری را نیز بر عهده دارد.

حتما بخوانید :   مجتمع فولاد شاهرود

کارخانه پروفیل پایا

خط تولید شرکت پروفیل فولادی اصفهان

پروفیل های پایا به صورت صنعتی و ساختمانی با استفاده از روش تولید نورد سرد با ظرفیت سالیانه ۱۳۰۲۰۰تن به مرحله تولید می رسند. پروفیل و محصولات فولادی تولید شده در شرکت پروفیل فولادی اصفهان در مواردی چون چهارچوب درب های آهنی، قالب فلزی در انواع ماشین آلات و… مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولیدات مجموعه پایا از انواع ورق های سیاه از جنس فولادی استفاده می شود شایان ذکر است که مواد اولیه شامل ورق با ضخامت های متنوع می باشد به صورت عمده در تولید محصولات از ورق هایی با ضخامت ۲، ۳ و ۵ میلی متر کمک گرفته می شود.

در فرایند تولید پروفیل به شیوه نورد سرد، ورق های سیاه فولادی به صورت رول هایی وارد خطوط تولید شده و پس از برش زنی در اندازه های مورد نظر به خطوط نورد منتقل می شوند. در این فاز نوارهای فولادی از میان غلطک های عمودی و افقی عبور داده شده و پس از فرمینگ و شکل گیری دو لبه ورق به یکدیگر نزدیک شده توسط ماشین آلات مخصوصی از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند. پروفیل های صنعتی تولید شده به خطوط سایزبندی هدایت می شوند تا در ابعاد و اندازه های استاندارد یا ابعاد مورد نظر مشتریان شرکت پروفیل پایا اصفهان برش داده شوند.

شرکت لوله و پروفیل اصفهان

اصولا پروفیل های باز و بسته، مقاطع مربعی و مقاطع مستطیل شکل به طول ۱۲ تا ۱۶ متر برش داده می شوند و در نهایت محصولات فولادی تحت عنوان پروفیل های صنعتی و ساختمانی برای بسته بندی به خطوط بعدی متنقل می شوند. بازرسین خطوط وظیفه کنترل کیفی محصولات را برعهده دارند در آخرین مراحل آزمایشاتی رو نمونه هایی از محصولات صورت گرفته و گزارش نهایی تهیه می شود. پروفیل های صنعتی پایا برای تولید ماشین آلات یا موارد صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد اما نوع پروفیل های ساختمانی در ساخت سازه ها کارایی دارد.

حتما بخوانید :   شرکت کیان پرشیا

کارخانه پروفیل پایا اصفهان

خط مشی و چشم اندازهای مجموعه پروفیل سازی پایا

شرکت پروفیل پایا اصفهان در حال حاضر شامل چهار خط تولیدی پروفیل، یک خط تولید برش ورق های فولادی و یک خط شیت کن مخصوص ورق می باشد. این مجموعه تولیدی تولید محصولات فولادی با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای روز، افزایش ظرفیت تولید سالیانه لوله و پروفیل به منظور رفع نیازهای بازار داخلی و رسیدن به ظرفیت تولیدی ۲۰۰ هزار تن در سال را در زمره چشم اندازهای خود قرار داده است. مجموعه لوله سازی پایا در نظر دارد در دوره ده ساله دوم فعالیت های خود علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی بر مقوله صادرات نیز تمرکز کند. شرکت پروفیل اصفهان پایا تولید کننده انواع لوله و پروفیل و پخش کننده این محصولات در سطح استان و کشور در شهرک صنعتی مورچه خورت استان اصفهان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید