شرکت کیان پرشیا

آدرس شرکت کیان پرشیا
شرکت کیان پرشیاReviewed by نویسنده مرکز آهن on Dec 8Rating:
۵ (۱۰۰%) ۳ تعداد رای ها

شرکت لوله و پروفیل کیان پرشیا

شرکت کیان پرشیا در سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت ۱۱ هکتار واقع در استان تهران تاسیس شد. هدف از راه اندازی این کارخانه ساخت انواع لوله های فولادی، قوطی و پروفیل مربع و مستطیل شکل و مقاطع باز بود. لوله و محصولات کارخانه کیان پرشیا به صورت درز مستقیم و موازی و مطابق با استاندارد AWWA C200 کشور آمریکا به مرحله تولید می رسند.

مشاهده نسخه pdf مقاله : شرکت کیان پرشیا

کیان پرشیا

محصولات کارخانه کیان پرشیا تهران

این مجموعه دارای گواهی نامه کیفی ISO 9001:2008 وگواهی صنعتی ISO/TS 29001:2010 می باشد. در حال حاضر کارخانه کیان پرشیا به مدیریت بیژن ملول در زمینه تولید انواع لوله های فولادی، لوله های اسپیرال، پروفیل فولادی و… فعالیت دارد. از مهم ترین محصولات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تولید انواع لوله های فولادی و لوله اسپیرال به قطر ۴۰۰ تا ۲۵۰۰ میلی متر با ظرفیت ۱۲۰ هزار تن سالیانه
  • تولید لوله های فولادی متوسط  به قطر  ۲۰۰ تا ۳۵۰ میلی متر با ظرفیت تولید ۶۰ تن در سال
  • تولید پروفیل های ساختمانی مخصوص درب و پنجره به قطر ۳ تا ۳.۸ با ظرفیت تولید ۱۲۰ هزار تن در سال
  • لوله فولادی مخصوص آبرسانی و انتقال گاز
  • قوطی با اشکال مربع و مستطیل
  • مقاطع باز

مجموعه آهن آلات کیان پرشیا لوله های فولادی تهیه شده در مجموعه کیان پرشیا باتوجه به قطری که دارند، برای مصارفی چون آبرسانی و انتقال نفت و گاز بسیار کاربردی هستند. لوله های این مجموعه در پروژه های عظیمی مورد استفاده قرار گرفته و چیزی حدود ۲۵۰ کیلومتر از شبکه آبرسانی کشور توسط این مجموعه تولید شده اند. شایان ذکر است که محصولات تولیدی مجموعه کیان پرشیا برای استفاده در پروژه های مسکن و عمران به کشورهای منطقه از جمله ترکمنستان،عراق، تاجیکستان و… صادر می گردد. این مجموعه تاکنون توانسته کیفیت محصولات خود را با اجرای پروژه های آبرسانی اقسی نقاط کشور از جمله استان های تهران، کردستان، زنجان، همدان و… به اثبات برساند.

حتما بخوانید :   مجتمع فولاد ظفر بناب

لوله های فولادی گاز و آبرسانی کیان پرشیا

محصولات نامبرده بر اساس استاندارد DIN 2440 به صورت دو سر ساده یا رزوه شده با بوشن و در اندازه های ۲.۳۵ تا ۴.۸۵ و دسته دیگری از لوله های انتقال گاز این مجموعه مطابق استاندارد DIN 2441 با ضخامت ۲.۹۰ تا ۵.۴۰ میلی متر در بازار موجود هستند.

لوله های فولادی آب رسانی کارخانه کیان پرشیا نیز بر اساس استاندارد BE EN 10224 در اندازه اسمی ۲۰ الی ۶۰۰ و قطر خارجی ¾ تا ۲۴ به مرحله تولید می رسند.

چهارچوبی، مقاطع باز، قوطی و پروفیل شرکت کیان پرشیا

پروفیل های Z-16 الی Z-22 در ابعاد متنوع، پروفیل های درب وپنجره، قوطی های مستطیل شکل مطابق با استاندارد DIN 2395 pare3 و EN 10219-2 در ابعاد ۲۰*۱۰ الی ۵۰*۹۰ و قوطی های مربعی شکل بر اساس استاندارد EN 10219-2 و DIN 2395 part3 درابعاد ۱۵*۱۵ الی ۱۴۰*۱۴۰ از خط تولید خارج می شوند.

روش های تولید کارخانه کیان پرشیا

لوله های شرکت کیان پرشیا به روش اسپیرال و ERW به تولید می رسند. تفاوت این دو مدل در نحوه تولید و دزر جوش لوله ها است. در روش اسپیرال درز جوش به صورت موازی و در روش ERW درز جوش به صورت صاف صورت می گیرد.

لوله های اسپیرال کیان پرشیا از قطر ۴۰۰ تا ۲۵۰۰ میلی متر به طول ۸۰۰ تا ۱۶۰۰ سانتی متر و گرید X60 به صورت قطور با درز مارپیچی با اهداف انتقال آب و گاز تولید و به بازار عرضه می شوند. ابتدا مواد اولیه و ضخامت ورق ها مورد نظارت و بررسی قرار گرفته وپس از تایید نهایی به خطوط تولید منتقل می شوند. دو لبه ورق ها پخ شده و سپس عملیات جوشکاری به صورت اتوماتیک روی لبه ورق ها انجام می شود. تست های متعددی ازجمله النتراسونیک روی دزر جوش صورت می گیرد تا کیفیت نهایی عملیات تایید شود. در نهایت لوله ها به صورت اتوماتیک توسط دستگاه های مخصوصی برش خورده و بعداز شماره گذاری و کنترل کیفیت برای مراحل تکمیلی به واحدهای مربوطه منتقل می شوند.برنامه های توسعه و تجهیز خطوط تولید در چشم انداز شرکت کیان پرشیا قرار دارد.

حتما بخوانید :   شرکت فولاد مبارکه اصفهان

آهن کیان پرشیا

واحد کنترل کیفیت لوله اسپیرال کیان پرشیا

همان طور که ذکر شد لوله های اسپیرال تحت آزمایشات مختلف قرارگرفته و کیفیت آن ها ارزیابی می شود. تست های کیفیت سنجی به کمک تجهیزات و دستگاه های مربوطه در کارگاه های کارخانه و تست های بررسی خواص مکانیکی در آزمایشگاه های مخصوص و با نظارت بازرسین تولید مورد ارزیابی قرار می گیرند. در نهایت کلیه لوله هاشستشو شده و از آب پر می شوند. آب توسط پمپ های فشار درون لوله جریان یافته، پسماند و ضایعات حاصل از جوش و عملیات تولید را از لوله خارج می سازد. از طرفی نشت، عیوب و مقاومت لوله ها ارزیابی می شود. عیوب موجود در درز جوش محصولات علامت گذاری شده تا در مراحل بعدی مورد بررسی و اصلاح قرار گیرند.

تولید لوله به روش erw

کارخانه کیان پرشیا به کمک تجهیزات و ماشین آلات مخصوص قادر به تولید لوله های فولادی درز مستقیم به روش ERW می باشد. این محصولات در ضخامت های متنوع با اهداف انتقال آب برای مصارف عمرانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش ورق های ورودی خط تولید ابتدا در عرض مورد نظر برش خورده، فرم گرفته و پس از جوشکاری در شاخه های ۶ و ۱۲ متری از خطوط تولید خارج می شوند.

استاندارد لوله های کیان پرشیا

شرکت کیان پرشیا تهران با بهره گیری از دانش روز و دستگاه های مدرن و با وجود ۷ خط تولید قادر به ارائه محصولات فولادی مستحکم با کیفیت مطلوب می باشد. محصولات در حین و بعد از تولید به صورت مرحله به مرحله توسط کارشناسان فنی و کنترل کیفی مورد ارزیابی قرار می گیرند و در صورت وجود نقص، علامت گذاری و به خطوط اصلاح هدایت می شوند.

حتما بخوانید :   شرکت فولاد امیر کبیر خزر
  • استاندارد IPS-M-PI-190  و API 5L/2007
  • استاندارد AWAW C-200 لوله های آبرسانی
  • استاندارد ASTM A252

واحد کنترل کیفی آهن کیان پرشیا

مواد اولیه، جوشکاری، خطوط جوش، ابعاد لوله ها، خواص مکانیکی، خمش  و کشش محصولات، سختی، میزان مقاومت و سایر خواص لوله ها توسط بازرسین فنی و در ایستگاه های کنترل کیفی مورد ارزیابی قرار گرفته پس از تایید نهایی، محصولات به انبار فروش منتقل خواهند شد.

آدرس شرکت کیان پرشیا: این مجموعه تولیدی در تهران شهرک صنعتی شمس آباد و دفتر مرکزی آن در بلوار میر داماد تهران واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در محصولات تولیدی این مجموعه با واحد فروش مرکز اهن در تماس باشید.

یک نظر در مورد «شرکت کیان پرشیا»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید