مجتمع فولاد کیان کاشان

کارخانه کیان فولاد کاشان
مجتمع فولاد کیان کاشانReviewed by نویسنده مرکز آهن on Nov 29Rating:
۵ (۱۰۰%) ۱ تعداد رای ها

شرکت فولاد مهر کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان در سال ۱۳۸۰ به مدیریت حسین مقابلی و با هدف تولید محصولات غیر آهنی چون شمش و تولیدات فولادی به ثبت رسید.  کیان کاشان به مساحت ۱۰۰۰ هکتار از جمله بزرگ ترین واحدهای تولیدی خصوصی استان اصفهان است. فاز نخست این مجموعه یک سال بعد از تاسیس یعنی در سال ۱۳۸۱ به بهره برداری رسید و چشم انداز فاز دوم یعنی تولید محصولات فولادی از جمله میلگرد در ابتدای سال ۱۳۹۴ تحقق یافت.

کارخانه فولاد کیان

۳ محصول برتر کارخانه فولاد کاشان

پیشرفت مجموعه به گونه ای بوده که در سال ۱۳۹۲ با همت مدیران و هیئت مدیره کیان کاشان و با شناسایی نیاز کشورهای منطقه، چشم انداز تولیدات محصولات گرم نوردیده در اولویت  امور قرار گرفت و نهایتا در سال ۱۳۹۴ محصولات کیان مهر کاشان شامل میلگرد ساده، میلگرد آج دار  A2 و میلگرد آج دار A3 در سایز ۱۰ الی ۱۶ روانه بازار شد.

  1. میلگردهای ساده فولاد کاشان با علامت مشخصه ساده ۲۴۰ به طول ۱۲ و قطر ۱۰ الی ۳۲ میلی متر به مرحله تولید می رسند. قطر اسمی محصول با رواداری آن ارتباط دارد محصولاتی با قطر اسمی زیر ۲۲ دارای رواداری +۰.۳ تا -۰.۵ هستند. شکل میلگرد و میزان گردی آن باید در محدوده ۷۰ درصدی رواداری قرار گیرد. میلگرد ساده کیان کاشان با مقاومت تسلیم ۲۴۰ و استحکام کشش ۳۶۰ برای موارد ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
  2. محصول گرید A2 مجتمع فولاد کیان کاشان با علامت مشخصه آج ۳۴۰ و آج ۵۰۰ نیز به صورت شاخه های ۱۲ متری با قطر ۱۰ الی ۳۲ میلی متری به دو صورت آج دار یکنواخت و آج دار دوکی تولید می شوند. حداکثر کربن به کار رفته در ترکیبات شیمیایی این گرید ۰.۵ درصد می باشد از همین رو حالتی تردتر نسبت به نوع قبلی دارد. از همین جهت بهتر است از انجام عملیات جوشکاری روی آن پرهیز شود. حداقل تسلیم این گرید ۳۴۰ و ۳۵۰ و حداقل استحکام کششی ۵۰۰ می باشد.
  3. میلگرد گرید A3 کیان کاشان در شاخه های ۱۲ متری با قطر ۱۰ تا ۳۲ میلی متر با آج های یکنواخت و دوکی با علامت مشخصه آج ۴۰۰ و آج ۴۲۰ با حداقل استحکام تسلیم ۴۰۰ و ۴۲۰، حداکثر تسلیم ۵۴۵ و استحکام کششی ۶۰۰ با نسبت ۱.۲۵ از خط تولید خارج می گردد.
حتما بخوانید :   مجتمع فولاد ظفر بناب

برای تشخیص غیر تقلبی بودن این محصولات می توان پلاک الصاق شده روی شاخه های میلگرد را بررسی کرد. ان پلاک نشانه ای از اصالت محصول است.

میلگرد کیان مهر کاشان

واحد فروش مجتمع فولاد کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان تاکنون توانسته در بازار بورس کالاهای فولادی نقش به سزایی را ایفا کند. شرکت یک روز قبل از ارائه محصول در بورس کالا قیمت پیشنهادی خود، نوع محصولات مورد نظر جهت عرضه و قیمت پایه را اعلام می دارد پس از توافقات اولیه، محصول جهت فروش در بورس کالا ارائه می گردد.

یکی دیگر از روش های عرضه این کارخانه، فروش مستقیم است. به این صورت که واحد فروش به مدیریت مرتضی حسامی وظیفه برقراری ارتباط و دریافت سفارش از خریداران را بر عهده دارد. قیمت محصول، شرایط پرداخت و فروش طی پیش فاکتور برای خریداران ارسال شده و بعد از انجام عملیات مالی محصول مورد نظر بارگیری و ارسال خواهد شد.

شرکت فولاد مهر کیان کاشان

شرکت فولاد کاشان در منطقه صنعتی امیرکبیر استان اصفهان واقع شده و در زمینه تولید محصولات فولادی چون میلگرد فعالیت دارد. این مجموعه با بهره گیری از کادر مجرب، متخصصان فنی خط تولید، تجربیات تولیدکنندگان محصولات فولادی، برخورداری از دانش روز و کمک گرفتن از آخرین تجهیزات و تکنولژی های روز توانسته سهم قابل توجهی از تولیدات محصولات فولادی را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر مجتمع فولاد کیان کاشان در تولید قطعات خودرو پیشتاز بازار است و موفق شده نیازهای روز بازار را تامین و کشور را از واردات برخی قطعات بی نیاز سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید