قیمت نبشی منظومه اصفهان

نبشی صبای فولاد منظومه اصفهان

قیمت نبشی صبا فولاد منظومه

مجموعه صبا فولاد منظومه تولید کننده انواع نبشی و ناودانی در سال ۱۳۸۹ با ظرفیت تولید ۹۰ هزار تن به صورت سالیانه در استان اصفهان تاسیس گردید. این مجموعه تولیدی-صنعتی با تجهیز خطوط و تهیه ماشین آلات مربوطه توانسته گامی در جهت تولید انواع نبشی منظومه در سایزهای ۴۰ الی سایز ۱۰۰ و ناودانی سایز ۱۰۰-۶۰ گام بردارد.

این دسته از محصولات به دو صورت فابریک و پرسی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی تولید و روانه بازار محصولات فولادی می شوند. نبشی یکی از مهم ترین قطعات فولادی مورد استفاده در پروژه های ساختمانی است که به صورت تکی یا چند تایی تعبیه می شود بر همین اساس توجه به کیفیت محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قریب به یک دهه فعالیت مستمر شرکت صبا فولاد منظومه، دستاوردها و سطح دانش مطلوبی را برای پرسنل به ارمغان آورده است.

نبشی بر اساس شیوه تولید به دو دسته بندی فابریک و پرسی تقسیم بندی می شوند. نبشی های فابریک از کیفیت بالاتری نسبت به نوع پرسی برخوردارند.

اساسا نبشی صبای فولاد منظومه بر اساس استاندارد ملی ISIRI 13968-1 و استانداردهای روسی به شیوه تولیدی فابریک و با بال های مساوی در سایزهای متنوعی از ۴۰ تا ۸۰ به مرحله تولیدی می رسد. در روش فابریک نبشی ها دارای ظاهر بهتر و کیفیت مطلوب تری هستند. شرکت صبا فولاد نیز پروسه تولید خود را بر مبنای تولید نبشی های فابریک قرار داده است.

استاندارد نبشی صبای فولاد منظومه

مقاطع نبشی منظومه اصفهان اصولا در ساخت و ساز، ساخت درب و پنجره، پل سازی، اتصالات فولادی، ستون بندی و… کارایی دارند. در اغلب کارخانه های تولیدی نبشی ها به صورت فابریک از خطوط تولید خارج می گردند که به دو حالت بال نامساوی و بال مساوی در بازار یافت می شوند. این دسته از محصولات با توجه به روند تولید دارای کیفیت و ظاهر مطلوب تری هستند بر همین اساس متقاضیان بیشتری نیز دارند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت نبشی اصفهان امروز، ابعاد و استاندارد نبشی صبا فولاد منظومه اصفهان و محاسبه وزن نبشی می توانید از جداول اشتال مربوطه و مشاورین مرکز آهن کمک بگیرید.

تماس بگیرید