قیمت تیرآهن ناب تبریز

قیمت تیرآهن در بازار تبریز

قیمت تیرآهن بناب

کارخانه تیرآهن بناب در سال ۱۳۸۲ در استان تبریز به ثبت رسید. پس از آماده سازی زیر ساخت ها و تجهیز خطوط در سال ۱۳۸۴ مورد بهره برداری قرار گرفت و به صورت رسمی فعالیت های تولیدی خود را آغاز نمود. این مجموعه تولیدی با تولید طیف گسترده ای از محصولات از جمله نبشی، ناودانی و علی الخصوص تیرآهن توانسته بخش قابل توجهی از نیازهای بازار داخلی را تامین نماید. تیرآهن ناب تبریز از ۱۲۰ الی ۱۶۰ میلی متر به طول ۱ تا ۱۲ متر روانه بازار می شود. شایان ذکر است محصول مذکور دارای استاندارد و گواهی نامه های مربوطه از سوی سازمان ملی ایران مبنی بر کیفیت محصولات می باشد.

مشخصات تیرآهن ناب تبریز

آهن فروشی تبریز یکی از تامین کنندگان استان در زمینه تولید مقاطع و محصولات فولادی به ویژه تیرآهن است که با نام تیرآهن ناب تبریز به دو صورت سبک و سنگین در بازار یافت می شوند. این دسته از محصولات با تنوع سایر و تلرانس دقیق اغلب برای استفاده در عملیات عمرانی، پل سازی، سازه های صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. استانداردهایی که در تولید محصولات فولادی پیاده سازی می شوند از مهم ترین فاکتورهای موثر در کیفیت محصول نهایی هستند.

نبشی بناب تبریز

تیرآهن های بازار تبریز به صورت سنگین مطابق با استاندارد ملی ۱۷۹۱ به شیوه نورد گرم و بال هایی نیم پهن و دسته دیگر به صورت سبک مطابق با ۱۶۳۴۸ گرم نورد به مرحله تولید می رسند.

وزن تیرآهن تبریز

تیرآهن تبریز به دو صورت IPN و IPE در بازار محصولات فولادی وجود دارد. اصولاد از طریق بررسی نحوه تولید، طول تیرآهن و ابعاد می توان نسبت به محاسبه وزن تیرآهن تبریز اقدام نمود. جهت اطلاع از وزن و قیمت تیرآهن در بازار تبریز با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

تماس بگیرید