شرکت صنعتی نیکان پروفیل

لوله و پروفیل نیکان
شرکت صنعتی نیکان پروفیلReviewed by نویسنده مرکز آهن on Feb 26Rating:
۵ (۱۰۰%) ۴ تعداد رای ها

کارخانه پروفیل نیکان اصفهان

نیاز به وجود یک تولید کننده پروفیل در اصفهان موجب گردید مجموعه ای به نام شرکت نیکان پروفیل با هدف تولید پروفیل های فولادی، زهوار و چهار چوب در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در سال ۱۳۷۴ تاسیس شود. هدف اصلی مجموعه تولید پروفیل با ظرفیت ۷ هزار تن برای رفع نیازهای بازار و ارائه خدماتی چون برش ورق با ظرفیت ۱۳ هزار تن بود. بعد از آماده سازی پیش نیازهای مربوطه و تجهیز خطوط تولید با ماشین آلات مدرن، ظرفیت تولیدی پروفیل به ۱۵ هزار تن افزایش یافت همین امر متعاقبا موجب گردید برنامه توسعه خطوط در راس امور مجموعه نیکان قرار گیرد. طی پیشرفت های صورت گرفته برنامه تولید قوطی و پروفیل ساختمانی نیکان در سال ۱۳۸۲ اجرایی شد.

مجموعه نیکان پروفیل اصفهان

مشاهده نسخه pdf مقاله : شرکت صنعتی نیکان پروفیل

فعالیت های شرکت نیکان پروفیل

شرکت نیکان پروفیل اصفهان با تجهیز خطوط تولید موفق به تهیه پروفیل های ساختمانی سایزهای متنوعی گردید بعد از آن با توجه به نیازسنجی صورت گرفته و با هدف تجهیز خط تولید پروفیل نیکان، توسعه ریخته گری محصولات فولادی و چدنی پیاده سازی شد که متعاقبا موجب گردید تولید قطعات ریختگی صنایع گوناگون و تولیدات شمش فولادسازان بزرگ ایرانی آغاز شود. به موازات سال های ۸۶ تا ۸۷ فاز سوم توسعه خطوط مجموعه صورت گرفت و ظرفیت خطوط به ۷۰ هزار تن در سال ارتقاء یافت. این امر پیشرفت چشم گیری برای یک مجموعه فولادسازی به چشم می رفت.

حتما بخوانید :   شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری

در حال حاضر کارخانه نیکان پروفیل با ۲ خط برش بیش از ۲۰ نوع ورق فولادی و ۶ خط تولید پروفیل زمینه ساز اشتغال حدود ۷۰ نفر پرسنل به صورت شبانه روزی شده است. مجموعه تولیدی نیکان پروفیل کیفیت و توسعه خطوط را در راس امور خود قرار داده و برای تحقق این دو مهم در حال تلاش است. شرکت صنعتی نیکان پروفیل از جمله برترین تولیدکنندگان پروفیل های ایرانی است.

محصولات شرکت صنعتی نیکان اصفهان

گروه صنعتی نیکان با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید انواع پروفیل های صنعتی و ساختمانی، پرسنل فنی مجرب، خطوط مجهز به ماشین آلات روز و همت شبانه روزی موفق به تولید محصولات با کیفیتی چون موارد زیر گشته است:

  • پروفیل فولادی در سایزهای گوناگون
  • زهوار
  • چهارچوب های فلزی
  • پروفیل و قوطی فولادی به صورت سبک
  • پروفیل های ساختمانی و صنعتی
  • قوطی های نیمه سنگین
  • و…

با توجه به بالا بودن کیفیت محصولات تولیدی و تقاضای بازار از محصولات شرکت پروفیل نیکان فاز گسترش مجموعه و تولیدات شرکت نیکان پروفیل در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع در حال اجرا است. این فاز شامل خطوط برش ورق و خطوط تولید پروفیل های سنگین برای تامین نیاز بازار می باشد.

کارخانه صنعتی نیکان پروفیل

ظرفیت تولید کارخانه پروفیل نیکان

شرکت صنعتی نیکان پروفیل واقع در استان اصفهان توانسته عنوان تولیدکننده پروفیل اصفهان را به خود اختصاص دهد. این مجموعه واقع در منطقه صنعتی جی شهرک پایگاه هشتم  با مدیریت آقای احمد پزنده در حال فعالیت است. تاریخچه بهرده برداری و آغاز فعالیت های شرکت پروفیل نیکان اصفهان به سال ۱۳۸۸ بر می گردد. این مجموعه دفتر مرکزی ندارد و تمامی تولیدات نیکان پروفیل اصفهان مستقیما از محل کارخانه روانه بازار و انبار نگهداشت تولیدات می شود. این مجموعه در زمینه  تولید آهن آلات اساسی فعالیت دارد و قادر است محصولاتی چون پروفیل های فولادی را با ظرفیت ۷۰ هزار تن با مجوز ۱۹۶۴۱ به مرحله تولید برساند.

حتما بخوانید :   شرکت صنایع هفت الماس

بررسی وضعیت انرژی و برق رسانی شرکت نیکان پروفیل با هدف کاهش استفاده از منابع و جلوگیری از اتلاف انرژی در برنامه های پیش روی این مجموعه است. برای دریافت جزئیات بیشتر در ارتباط با کارخانه تولیدی نیکان و همچنین اطلاع از قیمت روز پروفیل نیکان اصفهان می توانید با بخش فروش مرکز آهن در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید