خط ویژه 35155-031

قیمت ورق اکسین اهواز امروز

قیمت ورق اکسین st52

قیمت ورق اکسین St52

کارخانه اکسین اهواز در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید انواع ورق های فولادی عریض در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی، صنایع دریایی، خودروسازی و… به ثبت رسید و نهایتا ۴ سال پس از ثبت، بعد از تجهیز خطوط و آماده سازی های لازم مورد بهره برداری قرار گرفت. فعالیت اصلی این کارخانه در حوزه تولید انواع ورق های عریض می باشد. در حال حاضر کارخانه اکسین اهواز از مرز تولید بالغ بر ۸۰۰۰ تن در ماه عبور کرده و اصل تولیدات با کیفیت را سر لوحه امور خود قرار داده است. این مجموعه تولیدی در سال های اخیر موفق به کسب عنوان تولید کننده برتر در بازار داخلی گشته است. شایان ذکر باشد انواع ورق اکسین اهواز با توجه به برخورداری از کیفیت مطلوب در دسته محصولات محبوب و پر متقاضی قرار دارد.

امروزه ورق های سیاه اکسین از طریق نمایندگی فروش ورق اکسین اهواز یا بورس کالا در بازار داخلی، قابل دسترس هستند.

نمایندگی فروش ورق اکسین اهواز

فروش ورق سیاه اکسین st52

شرکت فولاد اکسین خوزستان در راستای کاهش وزن سازه های فولادی تحقیق و مطالعات گسترده ای انجام داده و در نتیجه آن به تولید ورق هایی تحت عنوان ورق st52 اکسین اهواز فائق آمد. این مجموعه توانست ورق های عریضی با استحکام بالا و وزنی مطلوب را به مرحله تولید برساند که در خلال آن وزن سازه فولادی با حفظ استحکام مورد نیاز به طرز چشم گیری کاهش خواهد یافت از طرفی هزینه های فولادی اسکلت ها نیز تا حدود ۵۰ کاسته می شود.

وزن ورق اکسین اهواز

بررسی وزن ورق اکسین اهواز از مقوله هایی بوده که در نتیجه آن از به کار گیری ورق اکسین st52 به جای ورق اکسین st37 سخن به میان آمده است. ورق سیاه اکسین اهواز به صورت عریض در چندین مدل در بازار محصولات فولادی یافت می شود. برای آن دسته از افرادی که به دنبال ورق های مستحکم با وزنی پایین تر هستند، ورق اکسین st52 اهواز توصیه می شود چرا که طی دو فاز تحلیلی با بررسی وزن ورق اکسین و گرید آن مشخص شد وزن و قیمت سازه به ترتیب ۴۹ و ۵۶ درصد کاهش خواهد یافت که البته این مجموعه در حال بررسی تولید گریدهای بعدی ورق های اکسین اهواز با هدف کاهش وزن و حفظ استحکام در قیاس با محصولات موجود می باشد. همان طور که پیش تر ذکر گردید قیمت ورق سیاه اکسین هواز مدل st52 نسبت به سایر گریدها پایین تر می باشد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز آهن تماس بگیرید.

تماس بگیرید