قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر

قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر

میلگرد شمس تهران

کارخانه فولاد شمس تهران در سال ۱۳۹۱ تاسیس و با تجهیز خطوط و آماده سازی مربوطه فعالیت های اصلی خود در حوزه تولید محصولات فولادی از جمله میلگرد را به صورت رسمی آغاز نمود. حوزه اصلی تولیدات کارخانه فولاد شمس تهران، میلگرد است که با نام های میلگرد شمش، میلگرد تهران و میلگرد سپهر معروف است. این دسته از محصولات فولادی به طور سالیانه در ظرفیت حدود ۱۵۰ هزار تن تولید و روانه بازار می شوند.

قیمت روز میلگرد شمس سپهر تهران

استاندارد میلگرد فولاد شمس سپهر تهران

مجموعه تولیدی شمس سپهر سبد محصولات فولادی خود را با میلگردهای ساده و آجدار تکمیل نموده است. این دسته از محصولات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به مرحله تولیدی می رسند. از جمله استانداردهایی که این مجموعه در راستای تبعیت از آن ها اقدام به تولیدات خود نموده است می توان به دو مورد زیر اشاره نمود:

  • استاندارد ملی ISIRI 3132
  • استاندارد روسی GOST

وزن میلگرد شمس سپهر

دو شیوه تولیدی میلگرد در میان فولادسازان داخلی به نام های آلیاژی و ترمکس وجود دارد که با توجه به پروسه تولیدی و ماهیت آن ها محصول نهایی دارای ویژگی های مکانیکی و شیمیایی متفاوتی خواهد بود بر همین اساس قبل از تهیه محصول باید نسبت به نوع میلگرد، شیوه تولید و ترکیبات شیمیایی آن اطلاع به هم رسانید. میلگردهای فولاد شمس سپهر تهران بر اساس استاندارد ملی ISIRI و استاندارد روسی با تبعیت از ابعاد و استانداردهای مربوطه زیر نظر متخصصین خطوط تولیدی در شاخه های ۱۲ متری تولید و روانه بازار می شوند.

قیمت و وزن میلگرد شمس سپهر تهران به فاکتورهایی چون ابعاد، نوع محصول و سایز آن بستگی دارد.  به منظور اطلاع از قیمت روز میلگرد شمس تهران از جداول مربوطه کمک بگیرید.

تماس بگیرید