خط ویژه 35155-031

کارخانه فولاد شمس تهران

قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر تهران
کارخانه فولاد شمس تهرانReviewed by نویسنده مرکز آهن on Jan 31Rating:
لطفا به این مطلب رای دهید

شرکت تولیدی فولاد شمس سپهر

در مهر ماه سال ۱۳۹۱ مجموعه ای برای رفع بخشی از نیازهای فولادی بازار داخلی به ویژه میلگرد ثبت گردید این مجموعه تولیدی کارخانه فولاد شمس سپهر نام گرفت و بعد از تجهیز و آماده سازی های لازم فعالیت های خود را  با پروانه بهره برداری به شماره ۵۴۴۶۷ با ظرفیت تولیدی ۱۵۰ هزار تن به صورت سالیانه در استان تهران به صورت رسمی آغاز نمود و مورد بهره برداری قرار گرفت. کلیه فعالیت های این مجموعه در محل کارخانه واقع در استان تهران، شهر ری صورت می گیرد. آقایان علی حقیقت خواه مدیر عامل کارخانه فولاد شمس سپهر و حیدر رنجبر رئیس هیئت مدیره مجموعه می باشند. این شرکت تولیدی با شماره ۷۲۱۷|۷۲۱۳ به نام شرکت شمس سپهر قابل پیگیری است.

مشاهده نسخه pdf مقاله : کارخانه فولاد شمس تهران

مروری بر محصولات کارخانه فولاد شمس سپهر تهران

کارخانه فولاد شمس سپهر تهران با ۶ سال تجربه مستمر، امروزه تولید کننده میلگردهای صنعتی ساده  و ساختمانی آج دار گرید های A2 و A3 در رنج ۸ الی ۳۲ می باشد. میلگردهای تولیدی شمس به واسطه دفتر فروش شرکت فولاد شمس سپهر روانه بازار می شوند. از اهم فعالیت های این مجموعه تولیدی می توان به دو مورد زیر اشاره نمود:

  1. فعالیت در حوزه آهن آلات و فولاد
  2. تولید میلگردهای ساده و آجدار

میلگردهای شرکت فولاد شمس سپهر با نام های میلگرد سپهر، میلگرد شمس و میلگرد تهران در بازار محصولات فولادی به فروش می رسند. این دسته از محصولات در رنج ۸ الی ۳۲ و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به مرحله تولید می رسند. قابل ذکر است که محصول میلگرد گرید دو فولاد شمس به صورت آجدار جناغی با مشخصه آج ۳۴۰، تنش ۳۰۰ و مقاومت ۵۰۰ کیلوگرم تولید می شوند و اغلب برای مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند از آن جایی که میزان درصد کربن به کار رفته در ترکیبات شیمیایی میلگرد شمس آج ۳۴۰ نسبت به گرید سه کمتر می باشد پس نرم تر بوده و بر همین اساس توصیه می گردد عملیات جوشکاری تا سر حد امکان روی محصول فوق الذکر صورت نگیرد در صورتی که همین عملیات بر روی میلگرد گرید سه شمس سپهر کاملا ممنوع می باشد.

حتما بخوانید :   صنایع فولاد کوهپایه

میلگرد A2 کارخانه فولاد شمس

میلگرد شمس گرید دو دارای تغییر شکل نسبی ۱۸ درصد است و آج های ان به حالت مارپیچی دورتادور محصول تنیده شده بر همین اساس تشخیص آن در بازار چندان سختی نیست.  گرید سه اما کمی متفاوت است. این محصول با مشخصه آج ۴۰۰، آج های جناغی به شکل هفت و هشت با درصد تغییر شکل ۱۴ در درسترس است. توصیه می گردد از خم و جوشکاری این دسته از محصولات پرهیز گرد.

میلگردهای شرکت تولیدی شمس سپهر به صورت شاخه های ۱۲ متری با پلاک شمس سپهر در بازار یافت می شوند. قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر بر اساس ابعاد محصول، وزن، استاندارد و گرید ان تخمین زده می شود.

چشم انداز و خط مشی شرکت تولیدی فولاد شمس

در حال حاضر با توجه به سابقه زیر یک دهه مجموعه، هیچ برنامه تدوین و توسعه ای برای کارخانه در نظر  گرفته نشده است. امید می رود در سال های آتی شاهد اضافه شدن خطوط تولیدی بیشتر در کارخانه، افزایش ظرفیت های تولیدی و ارتقاء سبد محصولات فولادی شمس سپهر باشیم. آدرس کارخانه فولاد شمس سپهر در استان تهران، شهرک شمس آباد واقع در شهرستان ری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شماره تماس و قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید