شرکت صنایع هفت الماس

قیمت ورق گالوانیزه کاشان در تهران
شرکت صنایع هفت الماسReviewed by Admin on Sep 25Rating:
لطفا به این مطلب رای دهید

صنایع هفت الماس دومین تولید کننده ورق گالوانیزه در کشور

شرکت صنایع هفت الماس با هدف تولید انواع ورق گالوانیزه، نورد سرد، فولاد زنگ نزن و سایر مقاطع فولادی در سال ۱۳۷۵ در کیلومتر ۲۰ تهران، آزاد راه قزوین تاسیس گردید. این شرکت در سال ۱۳۸۲ مورد بهره برداری قرار گرفت. ظرفیت اسمی در زمان بهره برداری به میزان تولید ۱۰۰ هزار تن ورق گالوانیزه با ضخامت ۲ تا ۳ میلیمتر و در عرض ۱۰۰۰ تا ۱۲۵۰ میلیمتر در سال بوده است.

ورق گالوانیزه هفت الماس ۱۵ درصد از نیاز بازار داخلی را تامین می نماید. این شرکت با همت و تلاش کارکنان و مدیران خلاق خود توانسته محصولات خود را خارج از مرزهای کشور نیز به فروش برساند و به میزان ۲۰ تا ۳۰ درصد از تولیدات این شرکت در عرصه صادرات به فروش می رسد.

هفت الماس با تکیه بر دانش فنی توانسته به عنوان دومین واحد تولید کننده ورق گالوانیزه در کشور شناخته شود و در این راستا علاوه بر ایجاد اشتغال برای ساکنین این منطقه، سهم بسزایی را در ایجاد خودکفایی صنعتی و رشد اقتصادی داشته است.

خط تولید نورد سرد هفت الماس در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید و اکنون با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن ورق در سال مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت تولیدی در راستای ایجاد رضایتمندی در مشتریان و برای تولید محصولات با کیفیت، آزمایشگاه هایی با تجهیزات مدرن را برای آزمون های مختلف بر روی انواع ورق فولاد نورد سرد و گرم، گالوانیزه به روش گرم پیوسته و ورق رنگی دارا می باشد.

حتما بخوانید :   شرکت فولاد اکسین خوزستان

این آزمایشگاه ها دارای پنج بخش شامل آزمایشگاه شیمی، رنگ، آزمایشگاه خواص میکانیکی، آزمایشگاه کوانتومتری، آزمایشگاه متالوگرافی و سالت اسپری می باشند. این شرکت علاوه بر تامین بازار داخلی، صادرات در عرصه بین المللی را نیز در کارنامه خود رقم زده است.

معرفی گواهینامه ها و افتخارات شرکت صنایع هفت الماس

شرکت صنایع هفت الماس در سایه تلاش شبانه روزی کارکنان و مدیران با تجربه خود توانسته طی سالهای فعالیت خود گواهینامه ها و افتخارات متعددی را در زمینه های متفاوت جهت استاندارد سازی عملیات تولیدی از آن خود نماید. از جمله این گواهینامه ها می توان به تائید صلاحیت آزمایشگاه از سوی شورای تائید صلاحیت ایران، OHSAS 18001:2007 و ISO 14001:2004 در زمینه مدیریت محیط زیست اشاره نمود.

همچنین این شرکت توانسته تقدیرنامه هشتمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی از سوی شبکه خانه صنعت و معدن ایران، عنوان صادرکننده نمونه کشور درسال های ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹، گواهینامه ISO9001: 2008 در زمینه مدیریت کیفیت و پروانه علامت استاندارد اجباری برای تولید ورق گالوانیزه و ورق سرد نوردیده را از آن خود نماید.

اخذ پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزیر صنعت و معدن در سال ۱۳۸۹، پروانه تائید صلاحیت مدیر کنترل کیفیت و عنوان واحد صنعتی نمونه استان در سال ۱۳۹۱ از سوی استاندار قزوین و عنوان صادر کننده نمونه سال ۱۳۸۶ از سوی این استانداری از جمله افتخارات این شرکت تولیدی می باشد.

شرکت صنایع هفت الماس

معرفی تولیدات و محصولات شرکت صنایع هفت الماس

محصولات تولیدی این شرکت شامل ورق گالوانیزه، روغنی، رنگی، لوله روغنی و لوله گالوانیزه است که در ادامه به معرفی هر یک از این محصولات خواهیم پرداخت.

  • ورق گالوانیزه هفت الماس

محصولات گالوانیزه شامل کلاف، ورق برش خورده، ورق سینوسی و ذوزنقه ای و اسلیت می باشد. ورق گالوانیزه هفت الماس به روش گرم پیوسته تولید می شود و گرید این محصولات شامل St12 تا St37 می باشد. ضخامت ورق از ۲/۰ تا ۵/۲ میلیمتر و عرض آن بین ۷۰۰ تا ۱۲۵۰ میلیمتر می باشد.

حتما بخوانید :   شرکت صنیع کاوه تهران

پوشش محافظ سطحی ورق گالوانیزه این شرکت روغنی و کروماته بوده و نوع گل شامل بدون گل، گل ریز، گل متوسط و گل درشت می باشد. ضخامت محصول برش خورده این شرکت بین ۲/۰ تا ۸/۱ می باشد و طول آن حداکثر ۱۲ متر است. ورق گالوانیزه سینوسی – ذوزنقه ای این شرکت در ضخامت ۲/۰ تا ۵/۱ میلی متر بوده و عرض آن بین ۷۷۳ تا ۱۱۸۵ میلی متر می باشد. ضخامت اسلیت بین ۲/۰ تا ۴/۰ میلی متر بوده و عرض آن حداقل ۴۰ میلی متر است.

  • ورق روغنی هفت الماس

این محصول به روش نورد سرد و با گرید DC01(St12) تا DC04(St14) تولید می شود. ضخامت محصول نهایی بین ۱۳/۰ تا ۲ میلیمتر و عرض ورق بین ۶۵۰ تا ۱۲۵۰ میلیمتر و در طول ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ میلیمتر می باشد. این محصول بر اساس استاندارهای DIN 1623،JIS G 3141، EN 1031، EN 1030، SAE 1006 TO SAE 1012 تهیه و به بازار مصرفی عرضه می گردد.

وزن رول حداکثر ۲۵ تن بوده و قطر داخلی آن به میزان ۶۱۰ میلیلمتر و قطر خارجی آن بین ۹۰۰ تا ۲۱۰۰ میلیمتر می باشد. مراحل تولید این محصول شامل اسیدشویی، نورد دوسویه، بازپیچی، بازپخت، نورد سطحی، خط کشش نهایی و خط برش می باشد.

در مرحله اسید شویی اکسیدهای موجود بر روی سطح ورق گرم با عبور از مخازن اسید و با استفاده از محلول اسید کلریدریک گرم حذف شده و در پایان با آب گرم شستشو و با دمیدن هوا گرم و خشک شده و سپس در نهایت به صورت کویل پیچیده می شود. در نورد دوسویه کاهش ضخامت این محصول در درجه حرارت محیط انجام می گیرد. ورق از یک قفسه شش غلطکی به صورت رفت و برگشت عبور کرده و بر اثر نیروهای اعمالی کاهش ضخامت پیدا می کند.

  • ورق رنگی هفت الماس

این محصول از کلاف گالوانیزه اسکین شده تهیه می شود. بعد از چربی زدایی و شستشو با آب گرم توسط هوای گرم خشک شده و سپس به خط رنگی منتقل می شود. رنگ اولیه از جنس پلی استر یا آپکسی بوده و رنگ نهایی از جنس پلی اورتان، پلی وینیل آیدین فلوئوراید، آکریلیک و پلی آمید می باشد.

حتما بخوانید :   گروه صنعتی شکفته مشهد

برای بهبود مقاومت به خوردگی و افزایش چسبندگی رنگ به سطح ورق به آن محلول کروماته اضافه می شود. این محصول در صنایع ساختمانی مانند سقف و بدنه کارگاههای صنعتی، لوازم خانگی مانند بدنه یخچال، صنایع فلزی مانند تجهیزات اداری و صنایع حمل و نقل مانند ساخت کانتینر کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید