گروه صنعتی شکفته مشهد

گروه صنعتی کارخانه شکفته مشهد
گروه صنعتی شکفته مشهدReviewed by نویسنده مرکز آهن on Feb 24Rating:
۵ (۱۰۰%) ۲ تعداد رای ها

کارخانه فولاد کبکان مشهد

تاریخچه فولاد شکفته مشهد به سال ۱۳۸۸ باز می گردد. زمانی که گروه صنعتی شکفته مشهد با هدف تولید انواع مقاطع فولادی از جمله نبشی و سپری شکفته با مدیریت محمد شکفته در استان خراسان رضوی تاسیس شد. اهم محصولات تولیدی این مجموعه شامل نبشی، سپری و بیلت با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن در سال می باشد.

نبشی و ناودانی صنایع شکفته مشهد

مشاهده نسخه pdf مقاله : گروه صنعتی شکفته مشهد

فعالیت های شرکت نورد مقاطع فولادی شکفته

شرکت صنایع فولاد کبکان مشهد از جمله فولادسازان بزرگ با چندین سال سابقه در استان خراسان می باشد که تاکنون توانسته دستاوردهای متعددی را از آن خود سازد. برپایی نمایشگاه های متعدد جهت رونمایی از دانش و تکنیک های روز، ارائه اطلاعاتی در خصوص سبد تولیدات خود، تولید ناودانی هایی به صورت بال شیب دار و… از فعالیت های شرکت فولاد شکفته مشهد در سال های اخیر بوده است.

این مجموعه بر روی حوزه تامین زنجیره فولادی کشور تمرکز داشته و تاکنون توانسته فعالیت هایی چون موارد زیر را در خطوط تولیدی خود جای دهد.

  • ریخته گری فولاد و آهن در کارخانه ذوب آهن مشهد
  • فلزات اساسی
  • تولید سپری فولاد شکفته مشهد
  • تولید نبشی شکفته آهنی با ظرفیت ۲۵ هزار تن
  • ناودانی شکفته مشهد باطرفیت ۲۵ هزار تن

استانداردهای کارخانه فولاد مشهد

محصول سپری و نبشی کارخانه شکفته مشهد به صورت سالانه بالغ بر ۲۵ هزار تن بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی با دانش روز به مرحله تولید می رسد. این دسته از محصولات صنایع فولاد کبکان بر اساس شیوه تولیدی نورد گرم و به صورت دو بال مساوی برای مواردی چون صنعت و ساختمان کارایی دارند. با توجه به ماهیت نبشی و سپری شکفته مشهد می توان از آن ها در ساخت درب و پنجره، مصارف صنعتی و از خورده های آن ها در صنایع آسانسور سازی استفاده نمود. اصولا این دسته از محصولات صنایع شکفته مشهد به صورت سبک، از طریق نورد گرم و مطابق با استانداردهای زیر به مرحله تولید می رسند.

  • استاندارد بین الملی DIN IN اروپا
  • استاندارد ملی ISIRI 13968-1
  • استاندارد GOST 8510 کشور روسیه
حتما بخوانید :   شرکت کیان پرشیا

واحد کنترل کیفی کارخانه نبشی فولاد شکفته مشهد

کلیه محصولات گروه صنعتی شکفته مشهد مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و به صورت نورد گرم تهیه می شوند. محصولات تولیدی زیر نظر ناظرین خطوط کنترل می شوند تا کیفیت نهایی مطلوب واقع گردد. شایان ذکر است کلیه محصولات فولادی بعد از تولید نیز توسط بازرسین ارزیابی شده و در صورت نیاز تست های مکانیکی و شیمیایی برای بررسی کیفیت محصول فولادی صورت می گیرد. در صورت وجود اشکال در طی این پروسه، محصولات فولاد شکفته مشهد  عیب  یابی خواهند شد.

آشنایی با خط تولید نورد گرم فولاد کبکان مشهد

در مرحله ابتدایی شمش های تهیه شده به کوره های فولاد کبکان مشهد هدایت می شوند دمای این کوره های تا ۱۱۰۰ درجه افزایش یافته، شمش برای فرایند نورد آماده می گردد. شمش ها پس از پخت به خط تولید انتقال داده می شوند در مرحله بعدی طی فرایندهای خاصی شمش ها اصطلاحا کشیده شده، طول آن ها افزایش و از ضخامتشان کاسته می شود. تمام این فرایندها تحت نظارت و کنترل مسئولین ذی ربط قرار دارد در نهایت محصولات تولیدی در اندازه های مورد نظر، گاها ۶ و گاها ۱۲ متر برش داده می شوند.

نشرکت نورد مقاطع فولادی شکفته

شایان ذکر است محصولات تولیدی فولاد شکفته مشهد می توانند بر اساس یک وزن مشخص که مورد نظر کارخانه است یا به صورت بندیل و شاخه ای بسته بندی و برای فروش به بازار عرضه شوند. نبشی ها به صورت بال مساوی و ناودانی های شکفته مشهد به صورت بال شیب دار به طول ۶ متر برای رفع نیازهای بازار داخلی تولید می شوند.

حتما بخوانید :   کارخانه ذوب آهن اصفهان

دفتر مرکزی کارخانه فولاد مشهد در شهرستان مشهد جنب شرکت تولید تسمه و کارخانه فولاد کبکان مشهد به آدرس خراسان رضوی شهرستان مشهد شهرک فناوری واقع شده است. شایان ذکر است کلیه امور سهام فولاد خراسان زیر نظر محمد شکفته در سمت مدیریت و محمد حسین شکفته با سمت رئیس هیات مدیره در جریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید