خط ویژه 35155-031

نبشی شکفته مشهد

نبشی و ناودانی شکفته مشهد

قیمت نبشی شکفته مشهد

فولاد کبکان مشهد با مدیریت محمد شکفته در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع محصولات فولادی مخصوص ساختمان سازی اعم از انواع نبشی و ناودانی با ظرفیت تولید سالیانه ۱۰۰ هزار تن در خراسان رضوی تاسیس شد. از اهم فعالیت های کارخانه فولاد کبکان خراسان رضوی می توان به ریخته گری، کار روی فلزات پایه، تولدی نبشی شکفته مشهد، ناودانی شکفته مشهد و انواع سپری اشاره نمود.

وزن نبشی شکفته مشهدوزن نبشی شکفته مشهد

مجموعه صنعتی شکفته خراسان رضوی تولید کننده نبشی و ناودانی در سایزهای مختلفی می باشد.  این محصولات به صورت نورد گرم تولید و در نهایت در اندازه های ۶ یا ۱۲ متری برش داده می شوند. وزن نبشی شکفته مشهد چون سایر محصولات فولادی بر اساس ضخامت و طول آن محاسبه می گردد. اصولا برای محاسبه وزن نبشی می توان از جداول اشتال نبشی کمک گرفت. به این صورت بر اساس ابعاد محصول می توان وزن تقریبی آن را تشخیص داد.

فروش نبشی شکفته مشهد

شایان ذکر است کلیه محصولات کارخانه فولاد کبکان که زیر مجموعه ای از گروه صنعتی شکفته مشهد می باشد بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی به مرحله تولید می رسند.

فروش نبشی شکفته مشهد

امروزه گروه صنعتی شکفته تولید کننده انواع نبشی و ناودانی مشهد تحت برند شکفته، یکی از تامین کنندگان نیازهای بازار داخلی می باشد. نبشی شکفته مشهد بر اساس استانداردهای ISIRI 13968-1 و استاندارد روسی GOST 8510 به صورت نورد گرم با بال های مساوی به مرحله تولید می رسد. واحد کنترل کیفی شرکت نبشی شکفته مشهد در نظر دارد با کنترل کیفی از بروز کوچک ترین خطاها در هنگام تولید ممانعت به عمل آورد. رضایت مندی مشتریان و کیفیت تولید از جمله اهدافی است که در راس امور قرار گرفته اند. جهت اطلاع از قیمت روز نبشی در انبار مشهد و درب کارخانه با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

تماس بگیرید