ورق شیروانی گالوانیزه

قیمت ورق گالوانیزه شیروانی رنگی

قیمت روز ورق شیروانی گالوانیزه

اصولا ورق های شیروانی برای به حداقل رساندن خرابی سقف سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ورق های سفالی در مدت زمانی پیش تر محبوبیت بالایی داشت زیرا در برابر عوامل محیطی از جمله بارندگی محافظی خوب برای سقف بود اما ورق گالوانیزه شیروانی با توجه به میزان شکنندگی بسیار پایین تر و مقاومت مطلوب کم کم جای این گونه ورق ها را گرفت. در حال حاضر این دسته از محصولات با تنوع رنگ و فرمینگ در مناطق مختلفی از جمله شمال کشور نصب و اجرا می شوند.

فلز مادر ورق گالوانیزه شیروانی از جنس فولاد است که با یک لایه روی پوشش داده شده از همین رو در صورت ترک خوردگی باز هم دچار فرسایش و زنگ زدگی نخواهد شد. شایان ذکر است محصول مذکور با توجه با زیبایی ظاهری، طول عمر بالا و طراحی استاندارد به جز مناطق مستعد بارش در سایر محیط ها به عنوان پوشش سقف کاربرد دارد. ورق شیروانی رنگی بیشتر برای مصارف صنعتی یا زیباسازی سازه مورد استفاده قرار می گیرد. تنوع رنگ بندی طیف گسترده تری از انتخاب را پیش روی خریداران ورق قرار داده است.

فروش انواع ورق شیروانی

مزایای پوشش سقف شیروانی

ورق شیروانی گالوانیزه با توجه به وزن سبک، هزینه پایین تر نسبت به محصولات مشابه، زیبایی ظاهری، مقاومت و طول عمر بالا در مصارف و صنایع متنوعی کاربرد دارد. این دسته از ورق ها در گذشته تنها به عنوان ایجاد سطوح شیبدار برای هدایت آب باران مورد استفاده قرار می گرفت.

  • سهولت نصب و اجرا
  • عدم تغییر در فرمینگ و رنگ آمیزی ورق
  • سطوح یکپارچه با توجه به نحوه نصب
  • میزان مقاومت بالا در برابر هر گونه ترک خوردگی و بریدگی
  • مناسب برای محیط های مستعد بارندگی
  • و…

فروش انواع ورق گالوانیزه شیروانی

ورق شیروانی گالوانیزه اغلب به عنوان سقف سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند. از پرکاربردترین موارد استفاده می توان به مواردی چون تولید لوازم خانگی، حمل ونقل، ساخت وساز، پروژه های عمرانی، پوشش سقف سوله، پارکینگ، دیوار سازی انبار و… اشاره نمود. اصولا ورق های سقف تحت عنوان های شیروانی، سقفی، ذوزنقه ای، سفالی و… در بازار محصولات فولادی یافت می شوند. جهت اطلاع از لیست قیمت ورق و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین فروش مرکز آهن در تماس باشید.

تماس بگیرید