خط ویژه 35155-031

قیمت نبشی اسپیرال

قیمت نبشی اسپیرال

نبشی اسپیرال

نبشی قطعه فولادی L شکل است که اغلب در مصارف صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. اصولاد این دسته از محصولات بر پایه فولاد یا گالوانیزه در ابعاد متنوعی با توجه به نوع مصرف تولید و روانه بازار می شوند.

نبشی ها بر اساس ماهیت و نحوه تولید در دو دسته پرسی و فابریک تقسیم بندی می شوند. نبشی های فابریک به صورت آماده و L شکل از خط تولید خارج می گردند اما نبشی های پرسی بر اساس فرایندهای خاصی از طول خم شده و شکل نهایی نبشی را به خود می گیرند.

وزن نبشی اسپیرال

شایان ذکر است که نبشی ها اغلب در طول ثابت یعنی به صورت شاخه های ۶ یا ۱۲ متری برش داده می شوند. با توجه به نوع مصرف می توان ابعاد نبشی را متغیر در نظر گرفت. جهت محاسبه وزن نبشی اسپیرال می توان از جداول استاندارد مربوطه کمک گرفت زیرا این دسته از محصولات مطابق استانداردهای ملی و بین المللی روز به مرحله تولید می رسند.

محاسبه وزن نبشی اسپیرال

نبشی های اسپیرال با توجه به ماهیت، ترکیبات شیمیایی و روند تولید در زمره با کیفیت ترین نبشی ها در سطح کشور قرار دارند.

ابعاد نبشی اسپیرال

کارخانه های متعددی تامین کننده نیازهای نبشی و ناودانی بازار داخلی هستند از جمله برترین محصولاتی که در بازار می توان به آن اشاره نمود نبشی اسپیرال است.  شایان ذکر است نبشی ۳ و ۵ اسپیرال در زمره محصولات فولادی پر فروش و محبوب در سبد فولاد کشور هستند. قیمت این دسته از محصولات بر اساس ابعاد، وزن و سایز ان تخمین زده می شود.

نبشی های اسپیرال به صورت گرم نورد با بال های مساوی از سایز ۲۰ الی ۵۰ به مرحله تولید می رسند. کیفیت مطلوب، مقاومت و استحکام محصول مذکور رضایت مندی خریداران را به دنبال داشته است.

تماس بگیرید