خط ویژه 35155-031

قیمت ورق سینوسی گالوانیزه

ورق موجدار سینوسی

قیمت ورق سینوسی گالوانیزه

ورق های سینوسی از انواع  قدیمی و پر فروش ورق های  فولادی می باشد که برای پوشش سقف مورد اسفاده قرار می گیرند. این دسته از محصولات بر پایه ورق های گالوانیزه ساده یا ورق های گالوانیزه رنگی تولید می شوند. اصولا خطوط فرمینگ از ورق گالوانیزه تغذیه و سپس ورق موج دار سینوسی را ارائه می دهد. قیمت ورق گالوانیزه سینوسی رنگی نسبت به نوع ساده آن بالاتر می باشد. ورق سینوسی گالوانیزه با توجه به شکل ظاهری و موج های دایره ای شکل روی سطح خود این چنین نام گذاری شده است. این دسته از محصولات به صورت ساده یا رنگی در اندازه های مورد نظر خریدار با توجه به محل نصب، برش داده می شود. ضخامت ورق سینوسی گالوانیزه اصولا از ۰.۳ الی ۱ میلی متر در فرایند تولید در نظر گرفته می شود.

ورق سینوسی سقف

ابعاد ورق سینوسی

کارخانه ورق  سینوسی که پروسه تولید ورق های ساده و رنگی در آن صورت می گیرد تعیین کننده ابعاد نهایی و وزن ورق سینوسی می باشد. اصولا ورق کرکره گالوانیزه سینوسی موجدار بر اساس سایز دلخواه خریدار یا استانداردهای مربوطه برش داده می شود. با توجه به کاربرد و محل تعبیه ورق اندازه های مختلفی جهت برش چنین محصولاتی در نظر گرفته می شود که حداکثر تا ۱۵ متر نیز می رسند. شایان ذکر است که برش ورق های کرکره سینوسی در طول زیاد با احتمال شکسته شدن، سختی در هنگام انتقال و دشواری در نصب همراه است. نصب و راه اندازی ورق هایی چون ورق کرکره ای سینوسی گالوانیزه از آن جایی که از پیش اماده هستند کاری دشوار و پیچیده ای نیست اما نصب ورق هایی با طول بالا پیچیدگی های خاص خود را دارد در چنین مواقعی توصیه می گردد از ورق های چند پارچه استفاده گردد.

قیمت انواع ورق سینوسی شیروانی

انواع متنوعی از ورق های سینوسی در بازار محصولات یافت می شود که به شرح زیر هستند:

  • ورق سینوسی فایر گلاس
  • ورق سینوسی پلی کربنات
  • ورق گالوانیزه رنگی سینوسی

ورق های گالوانیزه سینوسی رنگی و ساده در مصارف متعددی از جمله پوشش سقف پارگینگ و به عنوان سایه بان در ورودی منازل، ساختمان ها، پوشش سقف ویلا و… تعبیه می شود. همچنین از ورق گالوانیزه سینوسی رنگی با توجه به زیبایی ظاهری در مصارف صنعتی یا پوشش آلاچیق بهره گرفته می شود. قیمت ورق سینوسی گالوانیزه به عوامل متعددی از جمله ضخامت محصول، وزن و ابعاد آن بستگی دارد. امروزه با توجه به ماهیت ضد زنگ و مقاومت بالا در برابر خوردگی و فرسایش استفاده از چنین محصولاتی در مناطق مستعد بارش رواج یافته است.

مواد اولیه در فرمینگ ورق گالوانیزه سینوسی بسیار حائز اهمیت است.استان اصفهان با توجه به موقعیت جغرافیایی خود و قرار گیری در منطقه ای که میزبان مجتمع های فولاد ساز بزرگ کشور است به عنوان مهد تولید ورق شناخته می شود از همین رو با اطمینان کامل می توان گفت ورق سینوسی اصفهان در زمره برترین محصولات فولادی کشور قرار دارد.

فروش ورق سینوسی گالوانیزه رنگی

قیمت ورق گاوالنیزه سقفی

قیمت ورق گالوانیزه سینوسی رنگی با توجه به ظاهر و رنگ آمیزی نسبت به قیمت ورق گالوانیزه در بازار و بورس از سطح بالاتری برخوردار است. ضخامت مورد نظر جهت خرید ورق سینوسی موجدار به مورد استفاد، شرایط جغرافیایی و آب و هوای محیط بستگی دارد. در صورتی که تمایل به نصب ورق در محیط هایی چون سقف پارکینگ، ایجاد سایبان، پوشش ساختمان، ورودی سازه، حصارکشی، پوشش آلاچیق، سقف ویلا و… دارید استفاده از ورق سینوسی موجدار توصیه می گردد.

تماس بگیرید