خط ویژه 35155-031

قیمت میلگرد تیکمه داش

قیمت میلگرد تیکمه داش

آخرین قیمت میلگرد تیکمه داش

کارخانه فولاد تیکمه داش تولید کننده انواع محصولات فولادی و مقاطع صنعتی و ساختمانی سبک و سنگین در سال ۱۳۸۷ توسط حسین ضراب به ثبت رسید. با توجه به اینکه مواد اولیه خطوط تولیدی در محل خانه تهیه و تامین می گردد آخرین قیمت میلگرد تیکمه داش نسبت به محصولات مشابه مناسب تر است. این مجموعه زمینه ساز اشتغال ۲۰۰۰ نیرو به صورت مستقیم گشته است. عمده محصولات تولیدی کارخانه شامل میلگرد تیکمه داش تبریز در گریدهای A2 و A3، نبشی و ناودانی می باشد.

لیست قیمت میلگرد تیکمه داش

کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش بستان آباد با ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن در سال به یکی از قطب های صنعتی شهر تبریز و از تامین کنندگان بنام استان تبدیل گشته است.

از اهداف کارخانه تیکمه داش دستیابی به ظرفیت تولیدی ۶۰۰ هزار تن در سال می باشد. تجهیز خطوط تولید، افزایش میزان ظرفیت ها،اضافه نمودن ماشین آلات مدرن به کارخانه، ارائه طرح های مطالعاتی جهت تکمیل و توسعه واحدهای مجموعه و… از جمله اقدامات کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش تبریز در راستای بهبود وضعیت تولیداتی کل مجموعه و دستیابی به اهداف دراز مدت است. میلگرد تیکمه داش تبریز به صورت آج دار دوکی و یکنواخت اغلب برای مصارف ساختمانی و تقویت سازه ها کاربرد دارد.

این محصول بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی برای استفاده در پروژه های عمرانی و مازاد آن برای اهداف صادراتی  به صورت آج دار با مقاومت تسلیم ۳۰۰۰ یا ۴۰۰۰ و مقاومت کششی ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع به مرحله تولید می رسد. قیمت میلگرد تیکمه داش تبریز بستان آباد به ضخامت، وزن و سایز محصول وابسته است.

برای اطلاع از قیمت میلگرد فولاد کاوه تیکمه داش بروز، مشاهده لیست قیمت میلگرد تیکمه داش و خرید می توانید از جداول مربوطه کمک گرفته یا همه روزه با مشاورین مرکز آهن در تماس باشید.

تماس بگیرید