قیمت نبشی ظهوریان

وزن نبشی ظهوریان مشهد

نبشی ظهوریان مشهد

کارخانه نبشی مشهد به صورت سهامی خاص با هدف تولید محصولات فولادی به ویژه نبشی و ناودانی در سال ۱۳۷۸ مطابق با استانداردهای روز ملی و بین المللی به مدیریت محسن ظهوریان حداد ثانی تاسیس گردید. این محصولات به صورت گرم نورد در شاخه های ۶ متری از ورق های ST37 با تنوع سایز به مرحله تولید می رسند.

کارخانه نبشی ظهوریان مشهد تولید کننده محصولات به صورت سبک و بال مساوی از ۳۰ تا ۱۰۰ بر اساس استانداردهای ملی ISIRI، استانداردهای روز اروپا و استاندارد روسی GOST 8510 با برند نبشی ظهوریان مشهد برای اهدافی چون ساخت و ساز، پل سازی، مصارف صنعتی و… کاربرد دارد.

قیمت نبشی ظهوریان

نبشی ظهوریان مشهد به صورت گرم نورد، فابریک، سبک  و کاملا استاندارد در استان خراسان به مرحله تولید می رسد.

ابعاد استاندارد نبشی ظهوریان

شایان ذکر است مجموعه ظهوریان با نام نورد فولاد بارثاوا مشهد که از اسامی قدیمی در تاریخ ایران می باشد نیز شناخته می شود. محصولات مجموعه فولاد ظهوریان به صورت استاندارد و با تنوع سایز در شاخه های شش متری در محل کارخانه ذوب آهن مشهد برش داده می شوند. اصولا نبشی مشهد در مواردی چون ساخت درب و پنجره کارایی دارد.  از سایر مصارف نبشی ها می توان به پل سازی، ستون بندی، صنایع و کاربرد در پروژه های عمرانی اشاره نمود. قیمت روز نبشی ظهوریان مشهد بر اساس مواردی چون سایز، ضخامت، طول محصول که اغلب شاخه های شش متری است تخمین زده می شود

تولید نبشی ظهوریان مشهد

نبشی های مجموعه حداد ظهوریان به صورت نورد گرم تولید می شوند به این صورت که در مرحله اول شمش به عنوان مواد اولیه خطوط تولید را تغذیه و پس از رسیدن به دمای مورد نظر از میان غلطک های تغییر ضخامت عبور داده می شود. طی این فرایند از ضخامت شمش به مرور کاسته و در عوض به طول آن افزوده می شود. در پایان پروسه محصولات نهایی به صورت فابریک از خطوط تولید نبشی خارج می شوند. این محصولات جهت کاهش دما به بسترهای خنک کننده هدایت خواهند شد و پس از بررسی توسط بازرسین خطوط در اندازه های مورد نظر برش خورده، جهت بسته بندی آماده می شوند.

تماس بگیرید